STUDENT AGENCY Dovolená

Klubové hotely s animačním programem pro děti

Naplánujte si letní rodinnou dovolenou u moře a vyberte si z nabídky klubových hotelů, ve kterých je zajištěn animační program pro vaše děti.

Zábava pro děti je zajišťována zkušenými animátory v českém jazyce. A vy si užijete pohodovou dovolenou na lehátku na pláži či u bazénu. Některé cestovní kanceláře nabízí program nejen pro děti, ale také pro dospělé, v nabídce najdete různé sportovní i společenské aktivity.

Animační programy probíhají ve vybraných hotelech v průběhu letních prázdnin. Rezervujte si dovolenou včas.

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Cestování bez starostí

  Spolupracujeme pouze s ověřenými cestovními kancelářemi. Máte tak vždy jistotu, že koupíte zájezd od CK, která je pojištěna proti případnému úpadku. Navíc se nemusíte bát skrytých poplatků, nabízíme zájezdy za stejné ceny jako CK.

  Komplexní zajištění

  S námi je cestování hračkou. Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy dle vašich představ. Sjednáme pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování i dopravu na letiště.

  Nejoblíbenější destinace pro rodinnou dovolenou

  Zájezdy do Bulharska s animačním programem

  Stahuji data

  Zájezdy do Řecka s animačním programem

  Stahuji data

  Zájezdy do Turecka s animačním programem

  Stahuji data

  Zájezdy do Tuniska s animačním programem

  Stahuji data