STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Grand Palladium Imbassaí

Brazílie, Severovýchodní Brazílie (Costa d. Sauipe, Natal, Salvador, Recife)

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Grand Palladium Imbassaí

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Imbassaí
Poloha
Grand Palladium Imbassaí Resort & Spa se nachází v idylickém přírodním parku Imbassaí. Chodníky vedou přes mangrovy na pláž. Malá vesnice Imbassaí s útulnými bary na pláži a restauracemi, které podávají typickou brazilskou kuchyni, jsou vzdáleny jen 10 minut chůze. Hotel je situovaný cca 90 kilometrů od mezinárodního letiště v Salvadoru.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 300 metrů od hotelu.
Vybavení
Pětihvězdičkový hotel Grand Palladium Imbassaí má vstupní halu, recepci otevřenou 24 hodin denně, restauraci, bar, venkovní bazén, Wi-Fi zdarma, směnárnu, zahradu, klimatizaci, výtah.
Ubytování
Apartmá Junior - manželská postel + jednolůžková postel. Pokoj je klimatizovaný a má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, toaletní potřeby, fén) TV, telefon, Wi-Fi zdarma, minibar. Pokoj má balkon. Některé pokoje jsou s výhledem do zahrady nebo na moře.
Stravování
all inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře v časech a místech stanovených hotelem. Během dne k dispozici vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje. 

Sport a zábava
V objektu si mohou hosté vybrat z celé řady sportovních aktivit, například tenis, plážový volejbal, volejbal, basketbal, paddle tenis a jízdu na koni, za poplatek je pak jízda na kole/horském kole, golf a rybaření. Jsou zde na výběr také různé druhy vodních sportů. Je tu například windsurfing, jízda na katamaránu, jízda na kajaku, šnorchlování a aqua fitness a za poplatek kitesurfing a potápění. Hosté mohou sportovat i uvnitř objektu, je tady fitness studio, stolní tenis, kulečník, šipky a aerobik..
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.