STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hibiscus Beach Hotel

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hibiscus Beach Hotel

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Kalutara
Poloha
Menší rodinný hotel se nachází přímo u pláže ve městě Kalutara. Nákupní možnosti a zábava je jen několik minut chůze od ubytování (obchody, restaurace, tradiční trhy, sportoviště, půjčovny automobilů a motocyklů), město Colombo je vzdálené 39 km a  Mezinárodní letiště Bandaranaike je cca 68 km.

Adresa hoteu:
Mahawaskaduwa 12000 Kalutara, Sri Lanka
Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před resortem, bez plážového servisu.
Vybavení
Menší hotel umístěný v krásné tropické zahradě, vstupní hala s recepcí, trezor, bar, hlavní restaurace, kavárna, internetový koutek, posilovna, společenská místnost s TV, prádelna (za poplatek), stylové wellness centrum, obchůdek se suvenýry, klenotnictví, 2 venkovní bazény, dětský bazén, snack bar u bazénu.
Ubytování
Dvoulůžkové Deluxe pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitní/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), set pro přípravu kávy a čaje, trezorem zdarma, WiFi zdarma, balkonem nebo terasou s posezením, v 1. nebo 2.patře hlavní budovy.

Za příplatek prostornější vily s vířivkou s balkonem nebo terasou nebo vily s vlastním bazénkem.


Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30), večeře (18:30-22:00) formou bufetu, lehké občestvení během dne (11:00-16:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje v hlavním (10:00-23:00).

Během svátku POYA (1 den v měsíci při úplňku) - hotely nepodávají ani neprodávají žádný alkohol.
Sport a zábava
2 bazény, dětské brouzdaliště, posilovna, animační programy pro děti i dospělé, tématické večery, voleyball, badminton, stolní tenis, šachy, fitness centrum, tenis, plážový volejbal, badminton; za poplatek: kulečník, jóga, vodní sporty na pláži, wellness centrum (masáže, tělové zábaly, aromaterapie).
Cena zahrnuje
LETECKY:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
*pojiištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
CESTOVNÍ DOKLAD
Platnost cestovního pasu musí být minimálně 180 dní v den návratu.

VÍZUM
Všichni občané ČR si před cestou na Srí Lanku musí obstarat tzv. elektronickou cestovní autorizaci ETA na portálu http://www.eta.gov.lk/slvisa/. ETA je doručena cestujícímu e-mailem ještě před cestou na Srí Lanku. Srílanskými úřady je doporučeno obstarat si vízum prostřednictvím ETA, protože držitel ETA již nemusí mít další souhlas srílanské turistické agentury ani ministerstva zahraničních věcí Srí Lanky. Vízum prostřednictvím ETA je možné vyřídit nejpozději 48 hodin před odletem. Pokud cestující není držitelem ETA je možné získat vízum po příletu na přepážce "On Arrival" v ceně 60 USD.

VSTUPNÍ FORMULÁŘ
Cestující na Srí Lanku si mohou tři dny před plánovanou cestou vyplnit příjezdovou kartu „Arrival card“. Formulář je možné vyplnit na https://eservices.immigration.gov.lk/emb/eEmbarkation/'#/home-page . Pokud cestující nevyplní formulář v elektronické podobě je možné vyplnit formulář na letišti po příletu na Srí Lanku.