STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Karneval V Rio De Janeiro

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Karneval V Rio De Janeiro

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy (s přestupy) do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu. Individuální volno, Ubytování, nocleh.
2. den: Po snídani se vydáme na prohlídku města. Odjezd do čtvrti Cosme Velho a následně povrchovou lanovkou pod vrchol Corcovado. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Vrátíme se dolů a navštívíme slavné pláže – Copacabana, Ipanema a Leblon. Návrat na hotel a nocleh.

3. den: Ráno se vydáme na prohlídku centra Ria a jeho nádhernou architekturu. Prohlédneme si Národní knihovnu, Městské divadlo, kostel Candelaria a Kulturní centrum. Poté vstoupíme do Metropolitní katedrály a oceníme její nádherný interiér. Odpoledne vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - „Cukrovou homoli“ s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara.
4.den: Celodenní účastna nejkrásnějším karnevale na světě, který se zde každoročně pořádá na Sambodromu a účastí se ho 3500–5000 účinkujících, láká návštěvníky z celého světa na své nádherné barevné kostýmy, ozdobené peřím, drahokamy a hedvábím. 5. - 6. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet do Foz do Iguacu. Návštěva vodopádů Iguazú (v portugalštině se nazývají Iguacu). Procházkou subtropickým pralesem se dostaneme do samého centra parku. Zdejší vyhlídky jak na brazilské, tak i argentinské straně skýtají panoramatické výhledy na hřmící vodopády (až 80 metrů vysoké). Nezapomenutelným vodopádem je Garganta del Diablo (Ďáblovo hrdlo). Ubytování a nocleh ve Foz do Iguacu.
7. den: Po snídani individuální volno. V závislosti na letový řád transfer na letiště a odlet do Rio de Janeiro a následně do Evropy.  
8. den: Přílet do Prahy.
Fakultativní služby
přípl. za jednolůžkový pokoj 22 990 Kč
Informace
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupy) • místní přelety včetně tax a příplatků • služby českého průvodce • pozemní dopravu autem či minibusem • 6 noclehů v hotelech*** / **** se snídaní dle programu • vstupy dle programu 

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.