STUDENT AGENCY Dovolená

Proč nakupovat u STUDENT AGENCY

Parkování na letištích zdarma

Nemáte rádi mnohdy zdlouhavé svozy či cestování MHD na letiště? Nechcete se podřizovat jízdním řádům linkových spojů a zvyšovat náklady své dovolené? Jeďte na letiště autem!

Pro naše klienty je to samozřejmost, protože při zakoupení vybraných zájezdů do exotiky u nás získají parkovací kartu zdarma, a to na celou dobu své dovolené.

Jeďte na letiště ze svého domova v pohodlí svého vozu!

Více informací o parkování na letištích

Dovolena.cz od STUDENT AGENCY

Doprava spoji RegioJet na vybraná letiště

Nevíte, jak se dopravit na německá či rakouská letiště? Pro klienty, kteří si zakoupí zájezd na www.dovolena.cz s odletem ze zahraničních letišť zajistíme zpáteční jízdenku s RegioJet na letiště nebo do města, odkud se snadno dopravíte na letiště.

Konkrétní informace získáte u našich prodejců. Jízdenka není součástí zájezdu, takže si můžete například o 1 den prodloužit dovolenou a strávit den v jednom z těchto velkých evropských měst.

Více informací o dopravě na letiště

Doprava na letiště s RegioJet

First minute a last minute za super ceny

Máte oblíbený hotel, chcete rodinný pokoj nebo plánuje dovolenou ve větší skupině a nechcete čekat na letní výprodej, kdy je nabídka zájezdů menší? Hlídejte nabídky first minute zájezdů se slevou až 40 %. Bojíte se, že se vám do léta změní plány? Pojistíme váš zájezd proti stornu.

Čekáte na žhavé nabídky za nejnižší ceny? Využije nabídek last minute zájezdů. Máme nabídky stovek českých a německých CK. Pod konkrétním ubytovacím zařízením najdete nabídky českých, slovenských, německých a rakouských CK. Nemusíte už porovnávat, jen vyberete ubytování, které bude pro vás nejlepší. Nabídky jsou seřazeny dle zadaných preferencí.

First minute a last minute dovolena.jpg

Nejnižší ceny zájezdů pro vás

Díky velkému objemu prodaných zájezdů jsme schopni nabídnout ceny, které jinde nenajdete. Na našem webu lze najít i letecké zájezdy s cenovkou menší než 5.000 Kč! Stačí trpělivě sledovat náš web a takový zájezd si ulovit! Přesvědčte se sami zde!

Zájezdy pouze od CK pojištěných proti úpadku. Při prodeji zájezdů spolupracujeme se stovkami cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře jsou pojištěny proti úpadku. Vybrané cestovní kanceláře se zavázaly k ITQ kodexu, který garantuje transparentní a jednotné řešení reklamací služeb cestovní kanceláře.

Nejlepší ceny zájezdů

Sestavení zájezdu na míru

Nevybrali jste si žádný z nabízených zájezdů? Máte nadstandardní požadavky nebo chcete aktivní dovolenou?

Rádi vám sestavíme zájezd na míru. Například: „Letenka business class, 7 nocí hotelu Burj Al Arab, pak let helikoptérou a na závěr svatba na Maledivách!“ nebo „Přes den chci jezdit na kole a večer se plavit na lodi.“ Nejnižší ceny jsou pro nás samozřejmostí.

Pro doporučení zájezdu na míru nás kontaktujte pomocí tohoto formuláře

Dovolena.cz od STUDENT AGENCY

Nákup zájezdu on-line i na pobočkách

Jsme český cestovní portál s více jak dvacetiletou historií na trhu. Ojednávka i nákup vybraných zájezdů probíhají on-line, platit můžete z pohodlí domova kartou.

Chcete-li zkonzultovat váš zájezd osobně a nechat si poradit od prodejce, můžete využít naše pobočky STUDENT AGENCY TRAVEL po celé ČR. Důraz klademe na osobní přístup, udržení kvality našich služeb a osobní zodpovědnost za výběr vaší dovolené.

Nákup zájezdu na dovolena.cz.jpg

Prodej dárkových certifikátů

Hledáte vhodný dárek, kterým zaručeně potěšíte vaše blízké či obchodní partnery? Máme pro vás zaručený tip – dárkový certifikát na dovolenou od STUDENT AGENCY.

Největší výhodou dárkového certifikátu je, že se vyhnete riziku nevhodného nebo špatně zvoleného dárku. Obdarovaný si sám vybere z široké nabídky dovolených přesně to, co odpovídá jeho vlastnímu vkusu a přáním. Téměř 100 milionů nabídek garantuje spokojenost obdarovaného. Dárkový certifikát vám navíc doručíme v originálním provedení. Stačí si jen vybrat, k jaké příležitosti dárkový certifikát věnujete.

darkovy certifikat na dovolenou.jpg

Možnost úhrady zájezdu benefity

Ve spolupráci se společnostmi Sodexo, Edenred (Accor Services), Benefit Plus, Up Česká republika s.r.o. pro vás naše cestovní agentura STUDENT AGENCY TRAVEL připravila možnost zakoupit si vysněnou dovolenou a současně uplatnit poukázky a benefitní karty, které dostáváte jako benefit od svých zaměstnavatelů. Více informací.

Využijte své benefity nejlépe jak to jde, přispějte si s nimi na vaši zaslouženou dovolenou plnou relaxu a zábavy.

Vyberte si svoji dovolenou na dovolena.cz.

rodina_aquapark_600x400.jpg