STUDENT AGENCY Dovolená

Proč nakupovat u Student Agency

Parkování na letištích

Nemáte rádi mnohdy zdlouhavé svozy či cestování MHD na letiště? Nechcete se podřizovat jízdním řádům linkových spojů a zvyšovat náklady své dovolené? Jeďte na letiště autem! Pro naše klienty je to samozřejmost, protože při zakoupení zájezdu u nás získají k vybraným zájezdům parkovací kartu za výhodnou cenu, a to na celou dobu své dovolené.

Jeďte na letiště ze svého domova v pohodlí svého vozu!

Více informací o parkování na letištích

Dovolena.cz od STUDENT AGENCY

Doprava autobusy RegioJet na vybraná letiště

Upozornění: Z důvodu pandemie COVID-19 je provoz vlaků a autobusů RegioJet částečně nebo zcela omezen. Zastávky jsou umístěny zpravidla v centru měst. Následně je nutné se dopravit na letiště. Více informací získáte od svého prodejce.

Nevíte, jak se dopravit na německá či rakouská letiště, přesto byste rádi, protože cena zájezdu je více než lákavá? Pro klienty, kteří si zakoupí zájezd na www.dovolena.cz s odletem ze zahraničních letišť zajistíme zpáteční jízdenku naším žlutým autobusem RegioJet na letiště nebo do města, odkud se snadno dopravíte na letiště. Konkrétní informace získáte u našich prodejců. Jízdenka není součástí zájezdu, takže si můžete například o 1 den prodloužit dovolenou a strávit den v jednom z těchto velkých evropských měst.

Více informací o dopravě autobusy

Autobus RegioJet

First minute i last minute nabídky

Máte svůj oblíbený hotel, chcete rodinný pokoj nebo plánuje dovolenou ve větší skupině a nechcete čekat na letní výprodej, kdy je už nabídka zájezdů menší? Připravili jsme pro vás speciální nabídky first minute se slevou až 40 %. Bojíte-li se, že se vám do léta mohou nečekaně změnit plány, pojistíme váš zájezd proti stornu. Obavy tedy hoďte za hlavu a využijte největší nabídky first minute zájezdů na českém trhu.

Pokud naopak čekáte na žhavé nabídky, nejnižší ceny a dovolenou neplánujete nikdy dopředu, využije našich nabídek last minute zájezdů.

Porovnáváme za vás nabídky stovek českých a německých cestovních kanceláří Díky špičkovým technologiím přinášíme jako první cestovní agentura na českém trhu možnost, aby naši klienti vybírali opravdu z nejvýhodnějších nabídek. Pod konkrétním ubytovacím zařízením tak najdete nabídky českých, slovenských, německých a rakouských CK pohromadě. Nemusíte tedy porovnávat jednotlivé cestovní kanceláře, zkrátka si jen vyberete ubytování, které bude pro vás nejlepší, nabídky již pak máte námi seřazeny podle vašich zadaných preferencí.

Dovolena.cz od STUDENT AGENCY

Nejnižší ceny zájezdů na trhu

Díky velkému objemu prodaných zájezdů jsme schopni nabídnout vám takové ceny, které jinde nenajdete. Na našem webu lze najít i letecké zájezdy s cenovkou menší než 5.000 Kč! Stačí trpělivě sledovat náš web a takový zájezd si ulovit! Přesvědčte se sami zde!

Zájezdy pouze od CK pojištěných proti úpadku

Při prodeji zájezdů spolupracujeme se stovkami cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře jsou pojištěny proti úpadku. Vybrané cestovní kanceláře se zavázaly k ITQ kodexu, který garantuje transparentní a jednotné řešení reklamací služeb cestovní kanceláře.

Rodinná dovolená jarní prázdniny

Sestavení zájezdu na míru

Nevybrali jste si žádný z nabízených zájezdů? Máte nadstandardní požadavky nebo chcete aktivní dovolenou? Rádi vám sestavíme zájezd na míru. Například: „Letenka business class, 7 nocí hotelu Burj Al Arab, pak let helikoptérou a na závěr svatba na Maledivách!“ nebo „Přes den chci jezdit na kole a večer se plavit na lodi.“ Nejnižší ceny jsou pro nás samozřejmostí. Pro doporučení zájezdu na míru nás kontaktujte pomocí tohoto formuláře

Dovolena.cz od STUDENT AGENCY

Nákup on-line z pohodlí domova nebo v síti poboček STUDENT AGENCY TRAVEL po celé ČR

Jsme jediným českým cestovním portálem, kde objednávka i nákup vybraných zájezdů probíhají on-line a i platit můžete z pohodlí domova kartou. Chcete-li zkonzultovat váš zájezd osobně, můžete využít naše pobočky. Nespolupracujeme z žádnými franchisami, jelikož si chceme udržet kvalitu našich služeb a osobní zodpovědnost za výběr vaší dovolené.

Dovolena.cz od STUDENT AGENCY

Možnost úhrady zájezdu benefity

Ve spolupráci se společnostmi Sodexo, Edenred (Accor Services), Benefit Plus, Up Česká republika s.r.o. pro vás naše cestovní agentura STUDENT AGENCY TRAVEL připravila možnost zakoupit si vysněnou dovolenou a současně uplatnit poukázky a benefitní karty, které dostáváte jako benefit od svých zaměstnavatelů. Více informací.

rodina_aquapark_600x400.jpg

Prodej dárkových certifikátů

Hledáte vhodný dárek, kterým zaručeně potěšíte vaše blízké či obchodní partnery? Máme pro vás zaručený tip – dárkový certifikát na dovolenou od STUDENT AGENCY.

Největší výhodou dárkového certifikátu je, že se zcela vyhnete riziku nevhodného nebo špatně zvoleného dárku. Obdarovaný si totiž sám vybere z široké nabídky dovolených přesně to, co odpovídá jeho vlastnímu vkusu a přáním, a v dobu, kdy se mu to nejvíc hodí. Téměř 100 milionů nabídek garantuje spokojenost obdarovaného. Dárkový certifikát vám navíc doručíme v originálním provedení. Stačí si jen vybrat, k jaké příležitosti dárkový certifikát věnujete.

Dovolena.cz od STUDENT AGENCY

Speciální akce

S našimi partnerskými cestovními kancelářemi pro vás neustále připravujeme vybrané zájezdy za speciální ceny, dárky a výhody, které najdete pouze na webu www.dovolena.cz.

Dovolena.cz od STUDENT AGENCY