STUDENT AGENCY Dovolená

Cestovní pojištění Allianz od STUDENT AGENCY

Doporučujeme sjednat k zájezdu cestovní pojištění, které kryje případná pojistná rizika spojená s cestováním. STUDENT AGENCY a portál dovolena.cz pro vás připravil výhodné balíčky pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Allianz.

Nabízíme pojištění, které zahrnuje léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu, doplňkové asistenční služby, krytí rizik spojených s onemocněním covid-19, a to ve všech zemích světa bez ohledu na oficiální varování od vládních nebo jiných oficiálních státních doporučení ČR nebo doporučení místních úřadů v cílové destinaci.

Momentálně není možné sjednat pojištění online. Pokud máte zájem o sjednání cestovního pojištění, kontaktujte nás na emailu zajezdy@studentagency.cz

  Balíčky pojištění Allianz

  Balíček Komfort

  Balíček je určený pro cestovatele, kterým stačí základní rozsah krytí a nižší limity plnění. Balíček je vhodný pro cesty v rámci Evropy.

  Balíček Extra

  Balíček je určený pro cestovatele do destinací celého světa, zahrnuje také krytí následků úrazů.

  Balíček Max

  Balíček je určen pro náročné cestovatele, kteří chtějí získat co největší ochranu a krytí rizik spojených s cestováním.

  Dovolena.cz od STUDENT AGENCY

  Co zahrnují jednotlivé balíčky

  • Léčebné výlohy v zahraničí, včetně léčebných výloh souvislosti s onemocněním pojištěného, včetně onemocnění COVID-19
  • Asistenční služba, nepřetržitá služba po celém světě, v českém jazyce s vyškolenými pracovníky zajišťuje odborné poradenství v případě pojistné události, zajištění hospitalizace, kontrola průběhu léčby, konzultace s ošetřujícími lékaři, tlumočení požadavků, zprostředkování informací pro nejbližší
  • Pojištění zavazadel, náklady jako odškodné při odcizení, poškození nebo ztracení zavazadel
  • Pojištění úrazu, odškodnění v případě úrazu a při trvalých následcích úrazu
  • Pojištění odpovědnosti, náklady na odškodnění v případě způsobení škody jiné osobě na majetku či zdraví
  • Sporty, pojištění na vodní a zimní sporty, možnost připojištění rizikových sportů
  • Další možnosti připojištění, storno zájezdu, auto asistence, manuální práce apod.

  Detailní informace o tom, co vše je zahrnuto v balíčku najdete přehledně zde.

  Pro jaká území pojištění platí

  Všechny balíčky je možné si rezervovat ve variantě Evropa, Svět a Svět + USA a CAN.

  • Evropa: Albánie, Alžírsko, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko (včetně Faerských ostrovů), Egypt, Estonsko, Finsko, Francie (včetně Korsiky), Gibraltar, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Izrael, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Maroko, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko (včetně Špicberků), Polsko, Portugalsko (včetně Azor a Madeiry), Rakousko, Rumunsko, Rusko (pouze evropská část po pohoří Ural a řeku Ural), Řecko, San Marino, Sverní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko (včetně Baleárských a Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie a Severní Irsko
  • Svět všechny země kromě ČR, USA a Kanady
  • Svět + USA a CAN všechny země kromě ČR
  • asistenční služby (nepřetržitá služba po celém světě, v českém jazyce s vyškolenými pracovníky zajišťuje odborné poradenství v případě pojistné události, zajištění hospitalizace, kontrola průběhu léčby, konzultace s ošetřujícími lékaři, tlumočení požadavků, zprostředkování informací pro nejbližší)

  Pojištění stornovacích poplatků

  Pojištění storna může být sjednáno nejpozději do 21 dnů po zaplacení cestovní služby a zároveň tak, aby sjednání storna bylo nejpozději do 30 dnů před plánovaným odjezdem. Pokud je doba plánovaného odjezdu kratší než 30 dnů, pojištění storna musí být sjednáno nejpozději do 1 dne (24 hodin) po zaplacení cestovní služby.

  Kde najdu podmínky pojištění

  Detailní podmínky pojištění.
  Souhrn klíčových informací.

  Pojištění je sjednáváno prodejcem při koupi zájezdu.