STUDENT AGENCY Dovolená

Poznávací zájezdy

Důvodů, proč se vydat na poznávací zájezd, je celá řada. Poznávačky nabízejí snadný a pohodlný způsob, jak navštívit země, které chcete zažít. Zahrnují dopravu a průvodce, takže si nemusíte dělat starosti s tím, jak se sami orientovat na neznámých místech. Poznávací zájezdy vám přiblíží historii, kulturu a život v dan zemi. Průvodci se podělí o zajímavá fakta a příběhy, které byste se sami nedozvěděli.

Pokud máte omezenější časové možnosti, poznávací zájezd vám pomůže vidět více za kratší dobu. Navšívíte více míst během jedné cesty a efektivně využijete váš čas. V některých destinacích může být bezpečnější vydat se na poznávací zájezd než na vlastní pěst, zejména pokud danou oblast neznáte.

Na poznávacích zájezdech se seznámite s dalšími cestovateli a navážete nová přátelství. Možná zjistíte, že máte s ostatními účastníky zájezdu společné zájmy nebo zážitky. Tak se vydejte objevovat barevnost světa v celé jeho nádherné škále a vyrazte pro nezapomenutelné životní zážitky.

  Pro koho jsou vhodné poznávací zájezdy?

  Pro ty, kteří chtějí objevovat kouty světa

  Jak nejlépe poznat historii, kulturu a krásy země, než na poznávacím zájezdu. Budete moci navštívit místa, které byste sami vidět neplánovali, protože byste o nich nevěděli.

  Pro ty, kteří rádi přenechají organizaci jiným

  Není nad to, přenechat starosti s organizací druhým. Vy si tak můžete naplno užívat poznávání a vychutnávat nerušeně všechny dojmy, které se s cestováním za poznáním pojí.

  Pro ty, kteří necestují kvůli jazykové bariéře

  Bojíte se, že se v zemi, kterou chcete navštívit nedomluvíte a proto ani necestujete. Díky zájezdům za poznáním vás toto nemusí trápit. Tuto starost převezme organizátor zájezdu.

  Poznávací zájezdy autobusem

  Vydejte se poznávat krásy Evropy autobusem. Třeba jen na prodloužený víkend. Nechejte se ve Francii okouzlit Provence, ve Švýcarsku nádherně malebnou krajinou, ve Velké Británii zažijte jedinečnou osobitost země Shakespeara a obdivujte její bohatu historii. Míst, kam se v Evropě za poznáním vydat je nespočet.

  Populární poznávací zájezdy autobusem

  Stahuji data

  Poznávací zájezdy letecky

  Zajímá vás, jak se žije v Portugalsku? Chtěli byste vidět polární záři v Norsku či na Islandu? A co nasát jedinečnou atmosféru Maroka? Letecky na poznávací zájezd je ta správná volba!

  Populární poznávací zájezdy letecky

  Stahuji data

  Poznávací zájezdy do exotiky

  Vydejte se objevovat krásy exotických destinací. Poznávací zájezdy do exotiky vám zprostředkují jedinečné a nezapomenutelné zážitky. Ať už se vydáte za poznáním třeba do Japonska, Vietnamu, Izraele, nebo zvolíte úchvatné Safari. I zájezdy do exotiky lze pořídit za příznivé ceny, najdete je v akčních nabídkách first minute a last minute zájezdů.

  Populární poznávací zájezdy do exotiky

  Stahuji data