STUDENT AGENCY Dovolená

Asistenční služba TRAVEL ASISTENT MAXI

Travel Asistent Maxi je asistenční služba, která zahrnuje okamžitou pomoc cestujícím v případě omezení, která vzniknou v letecké dopravě vlivem pandemie Covid-19. Součástí této služby je také pomoc s refundací letenek a asistence při problémech se zavazadly. Travel Asistenta si můžete koupit u našich prodejců v průběhu nákupu dovolené za super cenu 89 Kč/osoba.Travel Asistant Maxi

Travel Asistent Maxi je asistenční služba, která vám zajistí okamžitou pomoc v případě omezení, které vzniknou v letecké dopravě vlivem pandemie Covid-19. Součástí této služby je také pomoc s refundací letenek a asitence při problémech se zavazadly.

Travel Asistenta si můžete koupit jednoduše v průběhu online rezervace letenek za pouhých 89 Kč/ osoba.

Se službou Travel Asistent Maxi získáte:

 • Zcela unikátní službu Covid Assistance
 • Refundation Air Ticket Services (RATS)
 • 24/7 nonstop asistenční linku
 • Ověření nároku na finanční kompenzaci zdarma
 • Komplexní servis při vymáhání finanční kompenzace
 • Právní zastoupení zdarma v případě soudního vymáhání finanční kompenzace
 • Službu Claim Baggage
 • Cenově nejvýhodnější nabídku při vyřizování kompenzace
Dovolena.cz od STUDENT AGENCY

Covid Assistance

Díky Covid Assistance získáte:

 • Pomoc klientům přímo na mezinárodních letištích
 • Aktuální informace a pravidla pro vycestování z ČR
 • Součinnost při objednání na PCR testy na předem stanovený čas a co nejblíže bydliště, díky síti smluvních zdravotnických zařízení
Rodinná dovolená jarní prázdniny

Zrušila vám letecká společnost let nebo byl váš let zpožděný? ZDARMA vám zajistíme ověření finančního odškodnění ve výši 250 - 600 EUR

Ověřte si Váš nárokna kompenzaci!Dle evropské legislativy máte v určitých případech nárok na *kompenzaci ve výši 250 - 600 EUR, v závislosti na délce letu. Odškodnění je možné žádat až 3 roky zpětně.

Prostřednictvím našeho profesionálního partnera v daném oboru, kterým je společnost Click2Claim, můžete podat žádost o odškodnění. V krátkém čase se dozvíte, zda váš nárok je oprávněný.

Na základě zkušeností, znalostí problematiky a dostupných informací mohou našim klientům vyřídit jejich nárok efektivněji, než by byli v naprosté většině případů schopni sami.

*Při splnění podmínek vyplývajících z Nařízení ES 261/2004, které se vztahuje na odlety a přílety všech dopravců sídlící na území EU. Nařízení se také vztahuje na mimoevropské dopravce, a to v případě, že jejich letadlo odlétá z letiště na území EU.

Příklady z praxe Click2Claim

Paní V. cestovala z Vídně do Bangkoku, její let byl na příletu opožděn o 5 hodin. Paní V. uplatnila nárok a byla jí přiznána kompenzace ve výši 600 EUR.

Pan T. se neúspěšně pokoušel nárokovat kompenzaci za let z Říma do Prahy. Podal žádost o kompenzaci prostřednictvím Click2Claim, a poté dopravce kompenzaci vyplatil.

Click2Claim je profesionální partner v oblasti zajištění kompenzace při problému s letem.

Kompenzace za zpoždění letu