STUDENT AGENCY Dovolená

Platba benefity

Ve spolupráci se společnostmi Sodexo, Edenred (Accor Services), Benefit Plus, Up Česká republika s.r.o. pro vás naše cestovní agentura STUDENT AGENCY TRAVEL připravila možnost zakoupit si vysněnou dovolenou a současně uplatnit poukázky, které dostáváte jako benefit od svých zaměstnavatelů.

Podmínky úhrady zájezdů nebo eurovíkendů prostřednictvím benefitů

Cestovní agentura STUDENT AGENCY akceptuje za účelem úhrady zájezdů a eurovíkendů benefity společností:

SODEXO

poukázky FLEXIPASS, HOLIDAYPASS, FOKUSPASS, BONUSPASS, DÁRKOVÝ ŠEK

EDENRED (dříve známá pod názvem ACCOR SERVICES)

  • poukázky TICKET BENEFITS MULTI, TICKET BENEFITS COMPLIMENTS DÁRKOVÝ, TICKET BENEFITS HOLIDAY
  • e-Tickety
  • předplacená karta Ticket Benefits Card

Benefit Plus

  • online cafeterie
  • karta

Up Česká republika s.r.o.

  • poukázky ŠEK DOVOLENÁ, UNIŠEK+, CADHOC
  • online cafeterie GALLERY BETA
  • eBENEFITY

Benefity a.s.

  • Cafeterie BENEFITY
  • BenKarta

Ukázky poukázek a karet jsou uvedeny v části „vzory poukázek“.

Prostřednictvím benefitů společnosti Benefity a.s., Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Up Česká republika je možné využít příspěvku na dovolenou až do výše 12.000 Kč na jednu smlouvu o zájezdu. Při platbě uvedenými benefity do uvedené výše vám nebude účtován manipulační poplatek.

V případě, že se rozhodnete využít částečné úhrady nebo i celkové úhrady zájezdu benefity, máte nárok na další bonusy poskytované naší cestovní agenturou STUDENT AGENCY (např. výhodné parkování a jiné). Naše aktuální bonusy jsou vždy uvedeny na dovolena.cz u konkrétního zájezdu. Bonusy od pořadatele (cestovní kanceláře) vám budou poskytnuty bez omezení ve stejném rozsahu jako má pořadatel (slevy first minute, last minute, speciální nabídky a jiné..).

Poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě (nevracíme na ně peníze). Poukázky také nelze směnit za hotovost, a to ani v případě, že dojde ke stornu pobytu nebo zájezdu. V tomto případě vám bude část hrazená benefity vrácena zpět dárkovým certifikátem STUDENT AGENCY stejné hodnoty.

STUDENT AGENCY je oprávněna přijmout pouze poukázku, která je předložena v rámci doby platnosti na ní uvedené, odpovídá platnému vzoru poukázky, není znehodnocena razítkem, ořezem ani jiným způsobem a je opatřena ochrannými prvky dle přehledu ochranných prvků poskytnutých vydavatelem poukázky (společnosti Sodexo, Edenred nebo UP Česká republika s.r.o.).

Jsou-li na poukázce vytištěny doplňující informace o způsobu jejího použití, je STUDENT AGENCY oprávněna přijmout tuto poukázku pouze v souladu s těmito informacemi.

Máte-li jakékoliv dotazy k uplatnění benefitů, rádi vám je zodpoví naši prodejci cestovních služeb na telefonní lince 222 220 222.

Jak zakoupit dovolenou prostřednictvím benefitů?

Vyberte si dovolenou z on-line nabídky naší cestovní agentury a při vyplňování nezávazné objednávky zaklikněte možnost „mám zájem o úhradu benefity“ V nejbližším možném termínu vás bude kontaktovat náš prodejce cestovních služeb a dohodne s vámi vše potřebné Poukázky nebo kartu přinesete současně se smlouvou na naši nejbližší pobočku A můžete vyrazit na dovolenou…