STUDENT AGENCY Dovolená

Exotická dovolená 2023

Dovolená v exotice je spnění snu o dovolené v ráji. Exotická dovolená je ale víc, než splnění snu. Je nejlepším způsobem, jak si skutečně odpočinout, načerpat energii, poznat nové kultury, zvyky a tradice. A prožít nezapomenutelné.

Exotické zájezdy vám umožní zažít jedinečné přírodní krásy. Úchvatné pláže, dechberoucí podmořský život, hory, džungle, pouště. Každý si vybere, jak nejlépe se odreagovat od všednosti každodenního života. Můžete si dopřát luxusní ubytování v krásném a jedinečném prostředí ve vile na odlehlé pláži, či v tradičním bungalovu s doškovou střechou v džungli. Nebo se ubytovat v malebné zahradě, v chatce na pláži, či rozlehlejším hotelovém komplexu.

Ochutnejte exotickou kuchyni. Navštivte historické památky a místa. Poznejte místní obyvatele, jejich způsob života a tradice. Dopřejte si masáže, absolvujte lekce jógy, meditujte. Čtěte si na odlehlé pláži oblíbenou knihu, podnikejte výlety, a to klidně i na hřbetu slona. Procházejte se po horských stezkách. Obdivujte krásy exotické dovolené z paluby lodě. Šnorchlujte, potápějte se, zažívejte dětskou radost v magickém safari. Bavte se!

Pro cenově nejvýhodnější pobyty hlídejte nabídky akčních first minute exotika a /last minute exotika nabídek. Vydejte se do ráje, na dovolenou do exotiky. Držíme vám místo na pláži.

  Odlety do exotiky

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  Cestování bez starostí

  K zájezdu si můžete rezervovat také asistenční službu Travel Assistent Maxi, díky které získáte nepřetržitou asistenci na cestách s aktuálními informacemi o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu nebo podporu při problémech se zavazadly.

  Oblíbené exotické destinace

  Pravá exotická dovolená na vás čeká v Karibiku s bělostně bílými písčitými plážemi a azurově čistým moře. Luxus a soukromí najdete na ostrovech v Indickém oceánu. Maledivy, Mauricius a nebo Seychelly jsou synonymem luxusní exotické dovolené. Hitem posledních let jsou také zájezdy do exotického Zanzibaru, které nabízí spoustu luxusních hotelů s all inclusive službami a privátní atmosférou. Za přírodou a zábavou zamiřte do hotelových resortů v Thajsku.

  Oblíbené zájezdy do exotiky

  Stahuji data

  Zájezdy na Zanzibar

  Stahuji data

  Exotická dovolená na Maledivách

  Stahuji data

  Skutečná exotika v Dominikáně

  Stahuji data

  Exotické zájezdy na Kubu

  Stahuji data

  Blízká exotika

  Láká vás exotiká dovolená a nechcete přitom trávit dlouhé hodiny na cestě? Prozkoumejte naši pestrou nabídku blízké exotiky, kde se můžete za příznivé ceny slunit na pláži téměř po celý rok. Čepice a šály nechte doma, sbalte plavky a sluneční brýle a už za pár hodin si můžete užívat pláž, sluneční paprsky a objevovat krásy podmořského světa.

  Zájezdy do blízké exotiky

  Stahuji data

  Dovolená v Egyptě

  Stahuji data

  Dovolená v Emirátech

  Stahuji data