STUDENT AGENCY Dovolená

V zimě na hory za pořádnou lyžovačkou!

Už se nemůžete dočkat sněhu? Vyberte si pobyt, kde si užijete ty nejlepší zimní radovánky za dohledu slunce a azurového nebe. Rezervujte pobyt pro vaši zimní dovolenou včas!

Rakouská lyžařská střediska jsou mezi lyžaři velmi oblíbená - najdete zde více než 7 000 km sjezdovek a 8 ledovcových areálů. Právem jsou označována jako TOP světová střediska a jezdí se zde mnoho závodů světového poháru.

Lyžařská střediska v Itálii nabízí záruku sněhu po celou sezónu. Italské Alpy jsou známé pro svou nádhernou přírodu a převažující slunečné počasí. Najdete zde **velká střediska, vhodná pro všechny typy lyžařů.

Francouzské Alpy patří také mezi nejvyhledávanější lyžařské destinace. Honosí se prvotřídními sjezdovkami ve vysokých nadmořských polohách s vynikajícími sněhovými podmínkami. Jsou také proslulé nejlepšími možnostmi lyžování ve volném terénu.

  TOP lyžařské destinace Rakousko

  Stahuji data

  TOP lyžařské destinace Itálie

  Stahuji data

  TOP lyžařské destinace Francie

  Stahuji data

  TOP lyžařské destinace Slovinsko

  Stahuji data

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  Cestování bez starostí

  K zájezdu si můžete rezervovat také asistenční službu Travel Assistent Maxi, díky které získáte nepřetržitou asistenci na cestách s aktuálními informacemi o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu nebo podporu při problémech se zavazadly.