STUDENT AGENCY Dovolená

Objevte kouzlo zimní dovolené na horách

Čerstvě napadaný sníh, jiskřivé zimní slunce a radostný smích dětí, jak si užívají každý okamžik. Naše nabídka zimní dovolené na horách je ideální pro rodiny hledající nezapomenutelný zážitek. Ať už plánujete zimní dovolenou na horách s dětmi nebo toužíte po dobrodružství v zasněžených Alpách, máme pro vás to pravé.

Naše lyžařské zájezdy do Alp jsou připraveny tak, aby splnily očekávání každého člena vaší rodiny. Od začátečníků až po zkušené lyžaře, každý najde svůj ideální svah. K dispizic je široká škála aktivit, od lyžování a snowboardingu až po příjemné večery u krbu.

Pro ty, kteří hledají dovolenou na horách, která je přátelská k dětem a zároveň nabízí dostatek příležitostí pro odpočinek a zábavu, je naše nabídka zimní dovolené na horách s dětmi tou nejlepší volbou. Připravte se na nezapomenutelné chvíle plné radosti, relaxace a dobrodružství v srdci zimního ráje.

Neváhejte a vybírejte pobyty pro vaši zimní dovolenou včas!

  Aktivní dovolená na horách pro celou rodinu

  Zimní radovánky s celou rodinou

  Hotely s wellness službami za super ceny

  Přes den na svahu, relax ve wellness

  V nabídce i pobyty se skipasem v ceně

  Super nabídky se skipasem v ceně

  Tipy pro vaši dovolenou na horách

  Zájezdy 3v1 (ubytování, doprava a skipas v ceně)

  Stahuji data

  Oblíbené destinace pro dovolenou na horách

  Zimní dovolená na horách v Rakousku

  Stahuji data

  Dovolená na horách v Itálii

  Stahuji data

  Zimní dovolená ve Francii

  Stahuji data

  Zimní dovolená ve Švýcarsku

  Stahuji data

  Dovolená na horách ve Slovinsku

  Stahuji data

  Zimní dovolená v Česku

  Stahuji data

  Užijte si zimní dovolenou

  Zimní dovolená na horách je ideálním časem pro odpočinek a dobrodružství, a to ať už cestujete sami, ve dvou, nebo s rodinou. Pro jednotlivce to může být příležitost načerpat novou energii, objevovat nové koníčky a potkat nové přátele. Zimní sporty jako lyžování nebo snowboarding zaručeně vyplaví adrenalin na sjezdovkách. K tomu přidejte večery strávené v horských chatách a nechejte se pohltit kouzelnou atmosférou zimy.

  Pro páry je zimní dovolená na horách romantickým únikem od každodenního života. Společné procházky zasněženou krajinou, večery u krbu s horkým nápojem, nebo relaxace ve wellness centrech nabízí nezapomenutelné zážitky pro dva.

  Rodiny s dětmi si na horách užijí spoustu zábavy a dobrodružství. Učení dětí lyžovat, stavění sněhuláků nebo sáňkování jsou aktivity, které si užije jak dítě, tak dospělák. Mnoho středisek nabízí speciální programy pro děti, včetně lyžařských škol a dětských klubů, aby si rodiče mohli užít i chvíle jen pro sebe.

  Nezáleží na tom, jestli hledáte aktivní sportovní vyžití, adrenalin, relaxaci, nebo kvalitní rodinný čas, zimní dovolená na horách nabízí nezapomenutelné zážitky v doprovdu pohádkově malebné krásy zimní přírody.