STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Poznávací zájezd Bulharsko - letecky z Bratislavy

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Poznávací zájezd Bulharsko - letecky z Bratislavy

Neoficiální popis ubytování

Poznávací zájezd Bulharsko - letecky z Bratislavy

Bulharsko je pokladem Balkánského poloostrova, který toho nabízí daleko víc než jen dlouhé pláže plné zlatavého písku. Jako důkaz jsme pro vás připravili poznávací zájezd, během kterého společně navštívíme nejen jeho hlavní město Sofii, ale i oblast směrem na jih od ní. Naší pozornosti neunikne vínu zaslíbené město Melnik. V nadmořských výškách až 2 000 m n. m. se budeme pohybovat během nenáročného výšlapu v pohoří Pirin. Na jeho severním úpatí spolu pak objevíme proslulé lyžařské městečko Bansko. Bonusovým zážitkem může být i případné setkání s medvědy. Zasloužený odpočinek si užijete díky ubytování v moderním čtyřhvězdičkovém hotelu, kde na vás čekají i v ceně zahrnuté snídaně a večeře.

Základní informace 
  • První noc strávíme v Sofii a další 4 noci spíme ve stejném hotelu v Bansku - díky "hvězdicovému" stylu výletů budeme využívat stále to stejné zázemí bez stresujícího maratonu balení a vybalování.
  • Během ubytování v hotelu v Bansku jsou snídaně i večeře zahrnuty v ceně zájezdu.
  • Vždy vám bude dělat společnost český průvodce se základní znalostí bulharštiny nebo bulharský průvodce se znalostí češtiny.
O hotelu

Casa Karina nabízí komfortní ubytování v líbezném prostředí horského střediska Bansko, kam pořádáme zájezdy již několik let. Hosty láká na možnost odpočinku v místním SPA, jehož součástí je vnitřní bazén obklopený lehátky, sauna a pára. Dále pak na snídaně i večeře podávané formou bufetu a okolí, kde "lišky dávají dobrou noc".

Poloha a popis

Hotel Casa Carina se nachází ve známém středisku zimních sportů Bansko v nadmořské výšce přibližně 1000 m n. m. Předností tohoto hotelu je hlavně jeho poloha. Nachází se přibližně 300 metrů od lanovky a do centra Banska to budete mít cca 1200 metrů. Z mnoha pokojů se vám naskytnou krásné výhledy na okolní hory. Právě jeho strategická poloha z něj dělá ideálního kandidáta na podnikání takzvaných "hvězdicových výletů". Jejich princip je jednoduchý - neměníme ubytování, ale každé ráno vyrážíme ze stejného hotelu, kam se večer opět rádi vracíme. Odpadá stres s každodenním balením, vybalováním a zdlouhavými přesuny do nových hotelů.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje mají rozlohu 28-32 metrů čtverečních. Nachází se zde 2 lůžka (2 samostatné postele nebo jedna manželská postel) a jedna přistýlka. Dále zde naleznete stolek s jednou nebo dvěma židlemi, lednici s mini barem, skříň, topení, LED TV. Většina pokojů má balkon s výhledem na hory nebo směrem na město. Vlastní sociální zařízení, stejně jako Wi-Fi je samozřejmostí.

Stravování: 

První večer vám průvodce doporučí vhodné restaurace, kde můžete vyzkoušet tradiční bulharské pokrmy. Od druhého dne jsou již snídaně a večeře zahrnuty v ceně a jsou podávány formou bufetu. V případě, že bude v hotelu ubytováno méně jak 20 hostů, hotel si vyhrazuje právo nahradit bufetovou formu na servírované pokrmy. Poté se jedná o obědy a večeře o 3 chodech.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.