STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Centrální Lázně: Zimní rodinná dovolená

Česká republika, Slavkovský les, Mariánské Lázne

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Centrální Lázně: Zimní rodinná dovolená

Neoficiální popis ubytování

Hotel Centrální Lázně

Hotel Centrální lázně jako symbol lázeňské tradice v Mariánských Lázních se nachází na místě původního lázeňského domu z roku 1812. Hostům nabízí tradiční lázeňskou léčbu založenou na využívání jedinečných místních přírodních zdrojů - minerálních pramenů, slatiny a léčivého Mariina plynu.

Lázeňské hotely Nové Lázně, Centrální Lázně, Maria Spa, Hvězda, Imperial a Neapol jsou propojené krytými promenádami a koridory v jeden resort a jsou největším historickým a lázeňským resortem ve střední Evropě.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích Superior, Superior Plus, Junior Suite a apartmá. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, TV, telefonem, minibarem, trezorem, Wi-Fi připojením, županem a pantoflemi. Pokoje Superior Plus mají výhled na park.

Pokoje Junior Suite se skládá s velkého rohového pokoje nebo pokoje s výklenkem, pohodlným sedacím koutem a výhledem na park. Má navíc kávový set, deštník.

Apartmá s výhledem na park má oddělený obývací pokoj a ložnici, kuchyňský kout. Je vhodný pro dodiny s dětmi, je možnost propojení se sousedním dvoulůžkovým pokojem Superior Plus.

Gastronomie

Hosté mají k dispozici restauraci Goethe, lobby bar, letní terasu. Mohou si vybrat z jídel české i mezinárodní kuchyně včetně dietní stravy. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu, Vital oběd včetně salátového bufetu, nechybí ani koutek zdravé výživy Healthy Choice.

Wellness a procedury

V hotelu naleznete největší léčebné oddělení v Mariánských Lázních, komplexní lázeňskou péči, procedury z přírodních léčivých zdrojů - minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele. Balbínův a Ambrožův minerální pramen se užívá k pitné kúře i ke koupelím.

Zvířata

Pobyt s pejskem hotel neumožňuje.

Parkovné

Bezplatný vjezd do lázeňského území k lázeňskému hotelu je povolen pouze v den příjezdu a v den odjezdu při předložení potvrzení rezervace. V jiné dny je možné zakoupit povolení k vjezdu přímo v parkovacích automatech.

Své vozidlo můžete zaparkovat na hlídaném parkovišti za poplatek 320 Kč / den při pobytu do 4 nocí, a 220 Kč / den při pobytu od 5 nocí.

Lázně a okolí

Mariánské Lázně jsou vyhledávány především lázeňskými hosty s nemocemi pohybového aparátu, ledvin a močových cest a jsou také vhodné pro léčbu respiračních a gynekologických nemocí a poruch metabolismu.

Ve volných chvílích nezapomeňte navštívit kolonádu se Zpívající fontánou, kolonádu Ferdinandova pramene, procházet se Goetheho cestou či Královskou cestou s vyhlídkami. Můžete si udělat výlet do nedalekých Františkových Lázní nebo světoznámých Karlových Varů. Zajímavý je i výlet na okolní hrady jako například Ostroh nebo Loket. Doporučujeme navštívit i Kynžvart, přírodní rezervaci SOOS, Doubravu nebo historické muzeum města Cheb.

Destinace

Toto město je architektonickou perlou západních Čech. Je obklopeno překrásnými lázeňskými parky a navštívit můžete známou novobarokní Kolonádu, klasicistní pavilon Křížového pramene, několik krásných kostelů, divadlo a další zajímavé stavby. V našich nejvýznamnějších lázních najdete více než 100 minerálních pramenů, z nichž 40 vyvěrá přímo ve městě. Zachyceno a využíváno je 53 pramenů. Využívají se zde klasické i moderní metody a hlavně tradiční pitné kúry. Léčí se zde ledviny, močové cesty, dýchací ústrojí, pohybový aparát, poruchy látkové výměny, zažívání a nervová onemocnění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.