STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lázeňský dům Bezruč: Relaxační pobyt

Česká republika, Jeseníky

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lázeňský dům Bezruč: Relaxační pobyt

Neoficiální popis ubytování

Lázeňský dům Bezruč: Relaxační pobyt 4 noci
Informace Pobyty jsou možné s nástupními dny neděle až pátek Parkování z důvodu omezené kapacity parkovacích míst v lázních nutná rezervace
Lázeňský dům Bezruč

Moderní lázeňský dům Bezruč*** je nedílnou součástí Priessnitzových lázní. Většina služeb je poskytována v hlavní budově lázní LD Priessnitz a v budově balneoterapie vzdálené cca 50 m. Lázeňský dům s kapacitou 89 lůžek nabízí výhledy na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat ve standardních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny TV, připojením na internet Wifi, koupelnou se sprchou, WC a fénem. Většina pokojů disponuje terasou s výhledem.

Restaurace a stravování

Stravování hostů probíhá v jídelně, která je součástí lázeňského domu. Jídla jsou připravována s důrazem na regionální a čerstvé suroviny samotnými kuchaři spolu s výživovými poradci. Snídaně probíhají formou švédských stolů (teplý a studený bufet), večeře výběrem z menu. V areálu lázní je dále k dispozici restaurace s výbornou domácí i zahraniční kuchyní, denní bar, vinárna a kvavárna.

Wellness a relaxace

V areálu lázní je poskytována široká nabídka wellness a beauty služeb, léčebných a lázeňských pobytů na vynikající úrovni. V léčebném domě Priessnitz je k dispozici bazén, vířivka, sauna, perličková vana, solná jeskyně. V budově LD Bezruč se nachází inhalatorium, ordinace a ošetřovna. V lázních nechybí vycházkové trasy, sportoviště jako např. tenis, cyklistické stezky. Velmi zajímavou je atrakce vodní park, kde uvidíte názorné příklady hydrofyziky. Milovníci aktivního odpočinku jistě ocení vycházkové trasy, venkovní areál volného času, který je možné využít pro týmové sportovní aktivity, tenisové kurty, cyklistické stezky. Velmi zajímavá je atrakce vodní park, kde uvidíte názorné příklady hydrofyziky. Nejmenší návštěvníci ocení dětské multifunkční hřiště s prolézačkami, houpačkami a skluzavkou.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti u lázeňského domu na základě předchozí rezervace, popř. v areálu lázních za poplatek. Výše parkovného je závislá na délce pobytu (od 180 Kč při pobytu na 2 noci do 550 Kč při pobytu na týden).

Lázně

Za svou existenci a pozdější proslulost vděčí Priessnitzovy léčebné lázně Vincenzi Priessnitzovi,který založil první vodoléčebné centrum a hydroterapeutický institut na světě. Díky tomu se Jeseník proslavil jako "kolébka současné balneologie". Léčí se zde nemoci oběhového ústrojí, nemoci dýchacího ústrojů, poruchy pohybového aparátu, duševní poruchy, kožní a ženské nemoci.

Pobyt v Priessnitzových léčebných lázních nabízí nejen možnost léčení a relaxaci, ale také široké možnosti využití volného času., ať už se jedná o koncerty v lázeňském parku, taneční večery, discovečery, nebo vycházky s průvodcem, turistika, cykloturistika či poznávací autobusové výlety do okolí.

Destinace

Lékař Vincent Priessnitz právě zde založil první vodoléčebné lázně na světě. Proto i v městečku Jeseník můžete spatřit spoustu soch a bust, které ho připomínají. Zdejší lázně patří mezi klimatické a léčí se zde choroby dýchacího ústrojí, srdce, cév, ženské choroby, kožní choroby a štítná žláza.

Užijte si příjemnou a klidnou atmosféru lázní a pokochejte se architekturou zdejších léčebných budov sanatorií. I odtud pak můžete vyrazit na túry nebo na výlety, např. do jeskyně Na Pomezí.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.