STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Spa Hotel Děvín

Česká republika, Slavkovský les, Mariánské Lázne

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Spa Hotel Děvín

Neoficiální popis ubytování

AKČNÍ NABÍDKA
● LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ
● SLEVA 10% za včasnou rezervaci 30 a vice dní předem.
URČITĚ OCENÍTE
Proč Spa Hotel Děvín:
- široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou
- denně pitná kúra
- kousek od městského bazénu
KDE BUDETE SPÁT
a) 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD s možností přistýlky (velikost cca 25 m2), Spr. nebo vana/WC, SAT/TV, telefon, trezor, fén, Wi-Fi
b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s možností až 2 přistýlek, Spr. nebo vana/WC, SAT/TV, telefon, trezor, fén, Wi-Fi. (VÝHODY POKOJE SUPERIOR: pokoje s výhledem na město, župan a pantofle, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí na pokoji zdarma, vstup do hotelové sauny zdarma). Tento typ pokoje za příplatek na dotaz.
c) 2 - lůžkové pokoje DELUXE, Spr. nebo vana/WC, SAT/TV, telefon, trezor, fén, Wi-Fi. (VÝHODY POKOJE DELUXE: luxusní pokoje s výhledem na město, župan a pantofle, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí na pokoji zdarma, minibar na pokoji k dispozici /konzumace není zahnuta v ceně pokoje/, 15% sleva na wellnessové a léčebné procedury, vstup do hotelové sauny zdarma) . Tento typ pokoje za příplatek na dotaz.

Hotel je BEZBARIÉROVĚ zařízení. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Spa Hotel Děvín se nachází v klidném prostředí lesoparku, s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným místům a turistickým atrakcím v Mariánských Lázní. Jedinečný zážitek z pobytu dotváří okolní upravené parky, překrásná architektura města a světoznámé Marianskolázeňské prameny s léčivými účinky.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, kosmetický salon, manikúra, pedikúra, sauna, relaxační masáže, parkoviště (cca 30 - 35 míst), zapůjčení kol. lyží a trekingových holí, letní louka, vinný a koktejl bar.
SPA centrum: komplexní léčba (tradiční Mariánskolázeňská léčba s využitím přírodních zdrojů) a wellness procedury (klasické vodoléčebné procedury, perličková koupel, uhličité koupele, přísadové koupele, hydroxer - hydromasážní vana, slatinné obklady, plynové injekce, suché uhličité koupele, plynové obálky, inhalace, oxygenoterapie,
elektroléčba - diatermie, interferenz, solux, magnetoterapie, extremitér, přístrojová lymfodrenáž - masáže.

Mariánskolázeňské prameny léčí:
-metabolická onemocnění, obezita, diabetes
- nemoci dýchacího ústrojí, chronické záněty, astma
- nemoci ledvin a močových cest
- nemoci pohybového ústrojí, bolesti zad, osteoporóza
- gynekologická onemocnění
FORMA STRAVY
Polopenze.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Městský krytý bazén MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (150 m) - plavecký a dětský bazén, vířivka.
Přírodní koupaliště LIDO (cca 3,5 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).
POBYT S DĚTMI
Až 2 děti do 9,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA (cena platí se 2 plně platícími dospělými), bez procedur
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 10% za včasnou rezervaci 30 a více dní předem.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte)

Zpívající fontána
Zpívající fontána patří mezi dominanty Mariánských Lázní. Hraje denně od 7.00 do 19.00 každou lichou hodinu, ve 21.00 a 22.00 hodin včetně projekce s barevným osvětlením.

Park Boheminium
Do parku Boheminium v Mariánských Lázních, čtvrtého největšího parku miniatur v Evropě! Ten je unikátní nejen svým jedinečným zasazením do přírody, ale i širokou nabídkou do detailu propracovaných modelů českých památek v měřítku 1:25. Není tak divu, že si ho ročně prohlédne přes 115 000 lidí a stal se po právu nejnavštěvovanější atrakcí v celém kraji. https://www.boheminium.cz/

Přírodní park u Prelátova pramene
Přírodní park u Prelátova pramene nebo také "hravý pramen" nabízí vyžití především pro děti. Můžete si zde opéct buřty nebo vyzkoušet opičí dráhu, prolézačky a další atrakce. Park leží na okraji města Mariánské Lázně, v místech, kde park přechází do lesa. Rozprostírá se zde louka, kterou protéká potůček plný žulových balvanů a dva rybníky.

Naučná stezka Smraďoch a minerální pramen Farská kyselka
Naučná stezka Smraďoch, zápach který způsobuje sirovodík, je vzdálená cca 5 km od Mariánských Lázní. Nachází se na území přírodní rezervace Smraďoch. I přesto, že je dlouhá jen pár desítek metrů, nabízí zajímavou podívanou ze dvou vyhlídkových plošin na nepravé bahenní sopky a vývěry plynů oxidu uhličitého a sirovodíku. Právě pro zápach způsobující sirovodík, dostalo toto místo svoje jméno.

Léčivé prameny
Prameny se těší velké oblibě a některé jsou pojmenovány po významných osobnostech. Na poměrně malém území města vyvěrá na 40 minerálních pramenů a v blízkém okolí téměř 100 minerálních pramenů. Jedná se o železité kyselky. Minerální prameny jsou s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí. Díky chemickému složení se zde léčí onemocnění močových cest a ledvin, dýchacího ústrojí, pohybového ústrojí a nervových chorob. K pitným kůrám se využívá zejména 6 hlavních pramenů: Křížový, Rudolfův, Karolinin, Lesní, Ambrožův a Ferdinandův.

Premonstrátský klášter Teplá

Osada Teplá s premonstrátským opatstvím se nachází na levém břehu říčky Teplé v Tepelské vrchovině 1,5 km jižně od Teplé, 12 km východně od Mariánských Lázní, 12 km jihozápadně od Toužimi, 14 km severovýchodně od Plané a 9 km severozápadně od Bezdružic. http://www.klastertepla.cz/

Zámek Kynžvart
Reprezentativní letní sídlo kancléře Metternicha s nepřebernými sbírkami nádherných uměleckých děl, mincí, zbraní, vzácných knih i prvotisků či rukopisů, všelijakých kuriozit včetně vzácných osobních předmětů slavných historických osobností. https://www.zamek-kynzvart.eu

Zámek a hrad Bečov
Hrad a zámek Bečov je jedinečný soubor historických budov, z nichž nejvýznamnější je gotický hrad, renesanční palác a barokní zámek. Od roku 2002 je zde trvale vystavována unikátní ostatková schránka - relikviář sv. Maura, který je spolu s korunovačními klenoty nejcennější zlatnickou památkou České republiky. https://www.zamek-becov.cz/

Hrad Loket
Poznejte hrad Loket a jeho impozantní prostory, kde se snoubí kouzelná starobylost s krásou raného středověku. Hrad Loket je prodchnut historií, kde i příznivci tajemných příběhů si přijdou na své. https://www.hradloket.cz/


Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Hamelika (vzdálenost 4,3 km), 722 m. n. m., 100 schodů
Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 4,4 km), 650 m. n. m., 207 schodů
Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda.
Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března
Vstupné (bez záruky): zdarma
DALŠÍ SLUŽBY
- možnost úschovy kol (v přízemním prostoru u schodiště)
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
u hotelu za 180 Kč/auto/den, dle aktuální dostupnosti, není garantováno
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
180 Kč/den
Nepřehlédněte
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

Celý hotel je nekuřácký.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do centra Mariánských Lázní, po Hlavní tířdě, u hotelu Continental (nebo u knihovny) odbočit vlevo na ulici Ruská, hned doprava a poté hned ostrá odbočka vlevo nahoru.
Vzdálenost: z Prahy cca 170 km, z Brna cca 375 km, z Ostravy cca 550 km
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Mariánských Lázní na autobusové nádraží (1,5 km), odtud trolejbusem č. 3/5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "KNIHOVNA" cca 350 m.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Mariánských Lázní na vlakové (= autobusové) nádraží (1,5 km), odtud trolejbusem č. 3/5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "Knihovna" cca 350 m od hotelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
1. PROGRAMOVÝ POBYT
WELLNESS A RELAX (4 dny / 3 noci, nástupní den libovolný)
- 3x ubytování s bufetovou polopenzí (večeře bez nápojů)
- 1x přípitek
- 1x klasická masáž částečná (záda a šíje, 20 min)
- 1x minerální koupel s přísadou "Linola Fett Oilbad" (20 min)
- 1x parafínový zábal na ruce
- 1x oxygenoterapie (20 min)
- 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca 150 m od hotelu)
- Wi-Fi
2. PROGRAMOVÝ POBYT
MARIÁNSKOLÁZEŇSKÁ KÚRA LIGHT (6 dní / 5 nocí, nástupní den libovolný)
- 5x ubytování s bufetovou polopenzí (večeře bez nápojů)
- 1x přípitek
- 1x vstupní konzultace s lékařem (10 min)
- 2 procedury na osobu denně dle rozpisu lékaře (denně PO-NE, počínaje dnem po dni příjezdu)
- 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca 150 m od hotelu)
- denně pitná kúra
- Wi-Fi
3. PROGRAMOVÝ POBYT
KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ KÚRA (8 dní / 7 nocí, nástupní den libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou polopenzí (večeře bez nápojů)
- 1x přípitek
- 7x lehký oběd (polévka + salátový bar)
- 1x vstupní konzultace s lékařem (10 min)
- 3 procedury na osobu denně dle rozpisu lékaře (celkem 15 procedur. Denně PO-SO, počínaje dnem po dni příjezdu)
- 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca 150 m od hotelu)
- denně pitná kúra
- Wi-Fi
4. PROGRAMOVÝ POBYT
SENIOR 60+ (7 dní / 6 nocí, nástupní den libovolný)
- 6x ubytování s bufetovou polopenzí (večeře bez nápojů)
- 1x přípitek
- 1x perličková koupel (20 min)
- 1x parafínový zábal na ruce (15 min)
- 2x klasická masáž částečná (20 min)
- 2x plynová obálka (suchá plynová lázeň na krevní oběh a imunitu, 20 min)
- 3x inhalace (15 min)
- 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca 150 m od hotelu)
- 2x zapůjčení Nordic Walking (2 hod)
- denně pitná kúra
- Wi-Fi
5. PROGRAMOVÝ POBYT
RELAX PROGRAM PRO ŽENY (3 dny / 2 noci, nástupní den libovolný)
- 2x ubytování s bufetovou polopenzí (večeře bez nápojů)
- 1x přípitek
- 1x uhličitá koupel s jodobromovou solí (20 min)
- 1x aromamasáž (relaxační a uklidňující, částečná, 20 min)
- Wi-Fi
6. PROGRAMOVÝ POBYT
ROMANTIKA PRO DVA (3 dny / 2 noci, nástupní den libovolný)
- 2x ubytování se snídaní formou bohatého bufetu
- 1x ovocná mísa při příjezdu na pokoji
- 1x láhev Bohemia sekt při příjezdu na pokoji (láhev pro pár)
- 1x večeře při svíčkách (servírované menu včetně láhve vína pro pár)
- 1x večeře formou bufetu (bez nápojů)
- 1x aromamasáž pro ni a pro něj (20 min)
- 1x privátní sauna pro dva (60 min)
- 1x za pobyt 2-hodinový vstup do městského bazénu v Mariánských Lázních (cca 150 m od hotelu)
- Wi-Fi
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)
REKONSTRUKCE RESTAURACE 8.4. - 2.5.2024
hosté na snídaně dochází 100 m do vedlejší budovy, obědy a večeře v hotelu Butterlfly (3 min chůze od hotelu)
KOMMPENZACE pro hosty - upgrade na pokoje vyšší kategorie Deluxe, Becherovka na pokoji + dárkový omluvný balíček a možnost si vybrat 1x procedura (koupele, masáže a pod. Detaily Vám poskytneme při rezervaci.
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
50 Kč / osoba / den

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.