STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Apartmány Denisa

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Apartmány Denisa

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Omiš - Nemira
Praha: 1 110 km, Brno: 920 km, Bratislava: 810 km
Poloha
Villa Denis se nachází přímo na pláži v letovisku Nemira, které je vzdálené necelé 4 km od města Omiš.
Pláž
Oblázková pláž se nachází pouze několik málo metrů (cca 10 m) pod vilou a je vybavena sprchou.
Vybavení
Gril, stinná terasa, terasa s opalovacími lehátky, ventilátor, Wi-Fi, parkoviště
Ubytování
Villa nabízí několik ubytovacích možností: Garance studia s čelním výhledem na moře je za příplatek.

Studio pro 2 nebo 3 osoby – každé studio má manželské lůžko a případně i lůžko pro 3. osobu, koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský koutek (2-plotýnkový el. vařič, chladničku s malým mrazákem, rychlovarnou konvici, dřez, nádobí a kuchyňské potřeby), balkón s čelním nebo bočním výhledem na moře.
Studiový apartmán pro 4 osoby – Apartmán s čelním výhledem na moře se skládá z pokoje pro 3 osoby (manželské lůžko + lůžko pro 3. osobu) a z malého pokoje pro 1 osobu (eventuelně pro 2 malé děti do 10 let). Oba pokoje jsou propojeny přes společný balkón a každý má vlastní vchod ze společné chodby. Vchod do koupelny a WC je pouze z pokoje pro 3 osoby. Samozřejmostí je vlastní vybavená kuchyňka, balkón s čelním výhledem na moře.
Studiový apartmán pro 4 osoby – Apartmán s bočním výhledem na moře se skládá z oddělené ložnice pro 3 osoby (manželské lůžko + lůžko pro 3. osobu) s vchodem na balkón a z vnitřní místnosti, kde je rozkládací pohovka pro 1 osobu, vybavený kuchyňský koutek, koupelna se sprchou a WC.
Apartmán pro 5 osob – oddělená ložnice pro 3 osoby a druhý pokoj s manželským lůžkem, kuchyňským koutem a koupelnou s WC. Vchod na společný balkón je z obou pokojů. Apartmán má čelní výhled na moře.
Apartmán A6 – podkrovní apartmán vznikl propojením 2 studií a třetího samostatného pokoje a skládá se celkem ze 3 místností - do apartmánu se vchází chodbičkou, kde je kuchyňka, dále je vchod do ložnice pro 2 osoby s lodžií s bočním výhledem na moře a do  druhé ložnice pro 3 osoby s balkónem s čelním výhledem na moře. Každá ložnice má vlastní koupelnu a WC. K apartmánu patří malá ložnice pouze s menším lůžkem pro 1 osobu (eventuelně pro 2 malé děti do 10 let), která má vlastní vchod ze společné chodby a s jednou z ložnic je propojena přes společný balkón.
Stravování
Bez stravování.

*V nedaleké restauraci AGA je možné si dokoupit večeře nebo polopenzi.
Sport a zábava
Bohatý noční život, nákupy, velká tržnice, sportovní možnosti jsou k dispozici v centru Omiše, kam se dá pohodlně dojít podél moře za cca 45 minut.


Ve městě Omiš je dále možné vidět historické pevnosti Mirabela a Fortica nebo také mnoho kostelů. Nedaleko města je také možné vyzkoušet zipline stezku v kaňonu řeky Cetiny.
Informace
Pobytová taxa je 1,60 EUR/dospělá osoba/den.
*0,80 EUR/osoba od 12 do 18 let/den.
*Děti do 12 let pobytovou taxu neplatí
Parkování je možné za poplatek 4 EUR/den.
Domácí zvířata (pes do 10 kg) jsou povolena za poplatek 10 EUR/den.
Dětská postýlka na vyžádání.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.