STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Buco

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pakoštane

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Buco

Neoficiální popis ubytování

Poloha

Apartmány s centrální polohou uprostřed letoviska Pakoštane pouhých 30m od moře a s výhledem na moře. Pláže jsou vzdáleny 250m nalevo i napravo od domu. Doporučujeme klientům, kteří chtějí být v centru dění tohoto letoviska, které přesto, že je malé, umí být v létě hodně živé. V okolí je řada obchodů, restaurací a barů. Do 50 m je vzdálena tržnice, pekárna, rybárna. V přízemí apartmánů je vyhlášené bistro Buco. V nabídce jsou pouze 2 apartmány A4+1 se 2 ložnici, které mají vlastní soukromí vchod a nachází se nad sebou v 1. a 2. patře. Oba apartmány mají terasu s posezením a výhledem na moře.
PLÁŽ: krásné oblázkové pláže se nacházejí 250m od domu po pobřežní promenádě vlevo i vpravo od domu.

Ubytovaní

Každý apartmán má klimatizaci (zahrnuto v ceně), 2 oddělené ložnice - jedna ložnice je pro 3 osoby a má vchod na prostornou terasu s krásným výhledem na hlavní promenádu a moře, druhá ložnice je menší s větracím oknem, v chodbě je umístěn kuchyňský kout s chladničkou a rychlovarnou konvicí, koupelna, WC.

Vybavení

Parkování pro auta klientů je 50m od domu na centrálním parkovišti za zvýhodněný poplatek 5€/den (jinak běžný poplatek 2€/hodina) nebo mohou klienti parkovat i u domu majitelky domu asi 750m od apartmánů.

Cena zahrnuje

Pronájem apartmánu včetně spotřeby energií a vody, používání klimatizace, závěrečný úklid, povlečení, wi-fi.

Cena nezahrnuje

místní pobytovou taxu, stravování, parking

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.