STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mediteran kemp Baško Polje

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baško Polje

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mediteran kemp Baško Polje

Neoficiální popis ubytování

Poloha
mobilní domky Mediteran kemp se nacházejí v piniovém háji, v kempu Baško Polje.
Vybavení a služby
restaurace, směnárenské služby, bankomat, market, pekárna, sejf v recepci kempu, parkování zdarma, Wi-Fi.
Ubytovaní
Klimatizované mobilní domky pro 2 až 6 osob.
Typ M. HOME 2(+0) STUDIO pro max. 2 osoby - jedna místnost s manželskou postelí, s pohovkou, vybavený kuchyňský kout, LCD SAT TV, 1x koupelna s WC, Wi-Fi, terasa vybavená zahradním nábytkem.
Typ M. HOME 4(+1) STANDARD pro max. 4 osoby + 1 dítě do 12 let - dvě 2lůžkové ložnice (1 s manželskou postelí, 1 s oddělenými lůžky s přistýlkou pro dítě na patře), denní místnost s pohovkou, vybavený kuchyňský kout, LCD SAT TV, 1x koupelna s WC, Wi-Fi, terasa vybavená zahradním nábytkem.
Typ M. HOME 4(+0) SUPERIOR pro max. 4 osoby - dvě 2lůžkové ložnice (1 s manželskou postelí, 1 s oddělenými lůžky), denní místnost s pohovkou, vybavený kuchyňský kout, LCD SAT TV, 2x koupelna s WC, Wi-Fi, terasa vybavená zahradním nábytkem.
Typ M. HOME 4(+2) STANDARD pro max. 6 osoby + 2 děti do 12 let - tři 2lůžkové ložnice (1 s manželskou postelí, 1 s oddělenými lůžky, 1 s patrovou postelí pro děti), denní místnost s pohovkou, vybavený kuchyňský kout, LCD SAT TV, 2x koupelna s WC, Wi-Fi, terasa vybavená zahradním nábytkem.
Sport a zábava
badminton, stolní tenis, hřiště pro míčové hry.
Stravování
vlastní, s možností dokoupení snídaní a večeří s neomezenou konzumací nápojů k večeři (pivo, víno, džus, minerální voda). Strava probíhá v centrální restauraci hotelu a depandance Alem.
Pláž
přírodní, oblázková, betonová plata, cca 450-500 m, vhodná pro děti.
Doplňující informace
pobytová taxa - cca 1,5 EUR/os./den , přihlašovací poplatek - cca 1,5 EUR/os./pobyt, závěrečný úklid 35 EUR/domek - platí se na místě.
Slevy pro děti
Dítě do 12 let na přistýlce ve 4(+1) a 4(+2) ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, ložní prádlo, ručníky, parkovací místo pro jeden automobil/domek, používání kuchyňského vybavení.
Volitelné doplatky
možnost dokoupení cestovního pojištění včetně storna, snídaní nebo večeří - ceny na webu. Na vyžádání: pes cca 14 EUR/den - platí se na místě.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.