STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Tena

Chorvatsko, Kvarner

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Tena

Neoficiální popis ubytování

Tena - apartmán

Studio Tena se nachází nad starým městem Lovranu cca 500 m od pláže, cca 5 minut pěší chůze na pobřežní promenádu. Ideální místo pro mladé páry.

Apartmán (20 m2) má ložnici/obývací pokoj, satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, klima, vybavený kuchyňský kout s myčkou a lednicí, pračku a koupelnu se sprchou. Byt se nachází ve 2. patře a z terasy nabízí krásný výhled na staré město a na moře. V bezprostřední blízkosti apartmánu se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Za budovou je zajištěno parkovací místo.

Nejbližší obchod a restaurace jsou vzdáleny cca 400-450 m.

UPOZORNĚNÍ K PŘIHLÁŠENÍ A ODHLÁŠENÍ POBYTU:
Přihlášení hostů na ubytování neprobíhá tradičním způsobem osobním předáním voucheru
na recepci.
Pro ubytování se používají tzv. chytré zámky/schránky na klíče. Pro získání jedinečného PIN se hosté musí nejprve zaregistrovat na portále pro hosty.
Registrace se provádí následovně po potvrzení rezervace, a to pro zadání potřebných údajů (jméno a příjmení, pohlaví, datum a místo narození, město a země bydliště a číslo občanského průkazu/pasu), načež host obdrží potvrzení o ubytování, kde je umístěn PIN pro odemykání dveří/skříňky na klíče a další servisní informace.
Check-in je od 16:00 hodin a check-out je do 10:00 hodin. Vzhledem k tomu, že klíčenky jsou naprogramovány tímto způsobem, dřívější přihlášení a pozdější odhlášení není možné.

Destinace

10 km jižním směrem od Opatije se nachází dobře vybavené přímořské lázeňské středisko podobného typu - Lovran. Četné hotely, penziony a vily jsou situovány přímo nad mořem mezi bohatou zelení v parcích. Podnebí je tu mimořádně příznivé a mírné. Lovran byl jedním z nejstarších sídlišť v ilyrské Liburnii. Za římské říše tu měli bohatí Římané svá sídla. Ve staré části se také na náměstí dochovalo několik malebných patricijských domů. Většina hotelů má své pláže, převážně betonové. Z Lovranu vede velmi pěkná vycházková cesta přímo nad mořem až do Opatije (13 km).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.