STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel ibis Paris Pere Lachaise

Francie, Paříž a okolí, poznávací zájezdy, Paris

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel ibis Paris Pere Lachaise

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel má 31 pokojů. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde úschovna zavazadel, hotelový sejf, vícejazyčný personál a business centrum. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (zdarma). Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat za poplatek na parkovišti.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. V pokojích je dvoulůžková postel. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon a WiFi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Kdo chce být aktivní i na cestách, ten může využít nabídky jízdy na kole/horském kole, za poplatek je fitness studio. Hotel také zprostředkovává fitness studio. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.