STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Assinos Palace Hotel

Itálie, Sicílie, Giardini-Naxos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Assinos Palace Hotel

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel hostům nabízí celkem 64 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. V objektu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například jídelna a bar. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. K nabídce patří i pokojová služba. V konferenčním sálu lze pořádat konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Je tady sejf. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

Sport/zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat polopenzi. Podávají se snídaně a večeře.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.