STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Calanè Resort

Itálie, Apulie a Basilikata, Marina di Castellaneta

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Calanè Resort

Neoficiální popis ubytování

Poloha
Calanè resort je součástí unikátního konceptu Ethra Reserve v Apulii, obklopen píniovým lesem, nedaleko nedotčeného pobřeží o délce cca 5 km. Skvělé jídlo v místních restauracích, luxusní ubytování v prostorných pokojích a množství aktivit pro všechny věkové kategorie jsou zárukou skvělé dovolené na poklidném místě. Letiště v Brindisi je vzdálené cca 100 km.
Hotel doporučujeme i náročním klientům.
Vybavení
185 pokojů, vstupní hala s recepcí, lobby, hlavní restaurace, dětská kuchyňka (s možností přípravy jídel pro nejmenší), gurmánská restaurace, pizzeria (v hotelu Valentino), plážová restaurace, velký bazén s mořskou vodou a hydromasážními tryskami (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén s mořskou vodou (v areálu miniklubu), několik barů, obchody, butiky, kadeřnictví, kryté parkoviště, rozlehlá zahrada, půjčovna kočárků, kol a aut, sportovní areál, doktor.
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj Classic: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, trezor, TV/Sat., minilednička, balkon/terasa.
Možnost ubytování pro 4-5 osob (přistýlka formou palandy a rozkládacího gauče).
Hotel má k dispozici omezený počet pokojů pro handicapované klienty (na vyžádání).

V pokoji je možnost ubytování s malým psem (do 10 kg). Pes musí být na balkoně/terase, k dispozici je miska na vodu a na jídlo. Služba je za poplatek a na vyžádání (limitovaný počet pokojů).
Zábava
Denní aktivity s profesionálním animačním tímem pro všechny věkové kategorie, večerní vystoupení (muzikály, kabarety), živá hudba, sportovní, karetní i stolní hry.
Stravování
Plná penze:
  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu
  • voda, točené víno zdarma, ostatní nápoje za poplatek.
  • jednou za pobyt možnost návštěvy gurmánské restaurace Il Gusto (večeře), plážové restaurace Scirò (oběd) a Ethra pizzerie (večeře), na základě rezervace.
  • možnost využívání dětské kuchyňky
All Inclusive:
  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu
  • kavárna, nealko nápoje, točené pivo, ovocné džusy (vše podávané ve skleničkách), výběr alkoholických nápojů a tvrdého alkoholu, aperitiv
  • od 19:30 výběr koktejlů
  • u hlavních jídel: točené pivo, cola, oranžáda
  • 2 vstupy do týdne do plážové restaurace (oběd), pizzerie (večeře) a gurmánské restaurace (večeře), na základě rezervace.
Pro hosty s potravinovými alergiemi (laktóza, lepek, vejce) má hotel k dispozici základní výběr jídel (balených i hotových) v hlavní restauraci během hlavních jídel.
Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, o délce cca 5 km. Slunečník a 2 lehátka v ceně klubové karty (Club Card 10 EUR/osoba od 3.let), od 3.řady. Hosté mají k dispozici plážovou restauraci.
Plážová osuška za poplatek.
U All Inclusive plážová osuška zdarma (od 12.let)
Hotel poskytuje v pravidelných časech shuttle bus na pláž (zdarma), vzdálenost od hotelu je cca 3 km.
Sportovní nabídka
Zdarma: tenis, fotbal, lukostřelba (Valentino Resort), stolní tenis, střelba (Valentino Resort), fitness
Za poplatek: lekce plavání, střelby, lukostřelby
Děti
Dětský klub (3-17 let), dětské jesličky (12m-36m, speciální servis pro nejmeší, za poplatek s nutností rezervace, k dispozici od 17.7.-9.9.2024 ), rozlehlý dětský park s množstvím aktivit, houpačky, skluzavky, vodní park, dětský bazén, lekce plavání, tance, fotbalu (za poplatek), dětská kuchyňka s možností přípravy jídel rodiči k dispozici od 6:00-00:00, výběr základních čerstvých surovin, čerstvého ovoce, mléčných výrobků,jogurtů, sušenek, čajů, bezklaktózové a sójové mléko), dětský bufet. 
Služby dětské kuchyňky jsou k dispozici do 17.9.2024.
Karty
VISA, EC/MC.
Web
www.bluserena.it/en/calane-village/hotel-resort-italy-apulia 
Wellness
Za poplatek: exkluzivní SPA centrum, venkovní a vnější bazén s mořskou vodou, skrášlovací procedury, sauna, turecké lázně, masáže, wellness programy (v hotelu Kalidria).
Internet
Zdarma: společné prostory hotelu, pokoje
Oficiální kategorie
4 hvězdičky
Poznámka
Rozsah a kvalita uvedených služeb může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Hotel může vyžadovat používání koupací čepice v hotelových bazénech.
Poplatek: pobytová taxa 2-4 EUR/osoba/noc, splatná v hotovosti na místě.
Poplatek: klubová karta Smart Card 10 EUR/pokoj (karta slouží na využívání sportovišť a sportovního zařízení, plážového servisu, dětského klubu Serenino, Serenino Piu, SerenUp a SerenHappy.
Poplatek: Coccinella Baby Care-13-14 EUR/den. Pro rodiny s dětmi 0-3 let. Zahrnuje dětskou postýlku, redukci na toaletu, přebalovací stůl, ohřívač lahví, využívání dětské kuchyňky v hlavní restauraci, židličky, vstup do Baby Blue Parku, využívání speciálně navrženého hřiště pro děti od 0-6 let.

Pro hosty s potravinovými alergiemi (laktóza, lepek, vejce) má hotel k dispozici základní výběr jídel (balených i hotových) v hlavní restauraci během hlavních jídel.

Upozornění: 
hotel vyžaduje od svých hostů decetní oblečení v celém areálu (zákaz chození na boso, bez trička nebo v plavkách).

Malé psy (do 10 kg a pouze se zdravotním certifikátem) povoleny. Pes se nesmí pohybovat bez vodítka a pohyb je možný pouze ve vyhrazené části hotelu (ne v restauraci, na pláži, amfiteátru nebo náměstí). Ubytování se psem je možné pouze v pokoji Classic, (na balkoně nebo na terase pokoje, k dispozici miska na vodu a jídlo). Tento servis je na vyžádání za poplatek.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.