STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Happy Camp - Camping Cisano & San Vito

8,6/10
8,6/10

Itálie, Gardské jezero (Lago di Garda), Molina di Ledro

Recenze

Martina, pobyt s rodinoučervenec 2016

8,6/10

O hotelu

Happy Camp - Camping Cisano & San Vito

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Komplex hostům nabízí celkem 15 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. V objektu je hotelový sejf a bankomat. Prostřednictvím WiFi sítě (za poplatek) se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. V hotelu se nachází restaurace, jídelna a bar. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. K nabídce patří i služba hlídání dětí. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

Vybavení pokoje

V pokojích je ústřední topení, obývací část a kuchyň. V pokojích je dvoulůžková postel. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Pokoje mají kuchyňský kout a ledničku. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně. V koupelnách je sprchový kout a vířivá vana. V komplexu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Komplex má bazén a venkovní bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Objekt nabízí svým hostům mnoho sportovních aktivit. Do pestrého sportovního programu patří například tenis, plážový volejbal, volejbal a minigolf a za poplatek jízda na kole/horském kole a rybaření. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř hotelu. Je tu například stolní tenis. Objekt dále nabízí animační program, miniklub a minidiskotéku pro děti. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.