STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Casa del Sole

Itálie, Neapolský záliv, Ischia

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Casa del Sole

Neoficiální popis ubytování

Casa del Sole

Hotel Casa del Sole umístěný ve středomořském prostředí. Je ideálním rekreačním apartmánovým komplexem pro hosty, kteří si chtějí svobodně odpočinout a organizovat si svůj čas podle svých představ, bez omezení.

Ubytování
Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje nebo dvoupokojové nebo třípokojové apartmány. Všechny pokoje jsou zařízeny v příjemném stylu a mají balkon nebo terasu s panoramatickým výhledem na zátoku Citara a Punta Imperatore. Každý apartmán má kuchyň nebo kuchyňský kout, sprchu, TV, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Mají také malou zahradu, terasu nebo balkon, která je vybavena pro venkovní stravování. Chcete-li, aby dovolená byla co nejpohodlnější, jsme zahrnuli jsme denní úklid a snídani do ceny. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování
Bohatá snídaně formou bufetu se podává na panoramatické terase s výhledem na zátoku Citara a Punta Imperatore. Navíc díky speciálním dohodám s řadou plážových restaurací, pouhých 50 metrů od hotelu, si hosté mohou dopřát kompletní obědové menu a večeře za pevnou cenu.

Služby a vybavení
Recepce a po celém hotelu je Wi-Fi přippojení zdarma.

Vzdálenosti: od moře cca 100 m - pláž Citara, 250 metrů od známých termálních zahrad Poseidon a 150 metrů od lázeňského zařízení, od historického centra Foria cca. asi 1 km.. Autobusová zastávka je přímo před vchodem.

Destinace

Největší obec Forio se rozkládá na celém západním pobřeží ostrova. Vzhledem ke své poloze u otevřeného moře bylo Forio ve středověku vystaveno mnoha zničujícím útokům pirátů. Z bývalých strážních věží je nejznámější nejstarší věž Il Torrione v přístavu, která se stala jedním ze symbolů města. Nejvýznamnější z mnoha kostelů ve Foriu je San Vito, který je zasvěcen patronovi města. Jeho svátek se slaví v polovině června. Nejznámějším kostelem ostrova je však bezpochyby Santa Maria del Soccorso na malém mysu za přístavem, který vyprovází již od raného středověku místní rybáře a námořníky při jejich cestách po moři. Tento symbol Foria se proslavil díky fi lmu Nebožtíci přejí lásce. Forio je nejoblíbenějším cílem turistů díky své poloze a velkému množství písečných pláží - Citara, Cava dell´Isola, Chiaia, San Francesco. Honosí se největším termálním parkem Giardini Poseidon, který se rozkládá v zátoce Citara na celkové ploše 60.000 m2. Milovníkům botaniky se nabízí překrásná zahrada La Mortella či kaktusová zahrada Ravino. Symboly města a zajímavými přírodními scenériemi jsou "Zamilované kameny", středověké strážní věže či tufový "Orel" a další.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.