STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Charela Inn Hotel

Jamajka, Negril

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Charela Inn Hotel

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Negril
Poloha
Charela Inn se nachází na pobřežní promenádě lemované palmami. Centrum Negril s nákupními možnostmi cca 3 km. Dobré spojení taxi. Restaurace a bary v blízkém okolí hotelu. Transfer z letiště Montego Bay cca 90 min.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před hotelem.
Vybavení
Charela Inn disponuje 59 pokoji, vstupní halou s recepcí, gourmet a-la-carte restaurací (francouzské a jamajské speciality), barem a místností s TV. V tropické zahradě se nachází bazén. Lehátka a osušky u bazénu zdarma. Dále je k dispozici směnárna a trezor na recepci, parkoviště podle dostupnosti a prádelna za poplatek. 
Internet:
WiFi zdarma v celém hotelu.
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj: klimatizace: individuálně řízená, trezor, stropní ventilátor, psací stůl, žehlička, žehlicí prkno, lednička, set na přípravu kávy/čaje, telefon, Wi-Fi, kabelová TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.
Dvoulůžkový pokoj sea view- 40m2: minimální věk pro ubytování: 13+, klimatizace: individuálně řízená, trezor, stropní ventilátor, psací stůl, žehlička, žehlicí prkno, lednička, set na přípravu kávy/čaje, telefon, Wi-Fi, kabelová TV, pokojová služba, sprcha, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.
Dvoulůžkový pokoj Deluxe - 42m2: minimální věk pro ubytování: 13+, klimatizace: individuálně řízená, trezor, stropní ventilátor, žehlička, žehlicí prkno, lednička, souprava na přípravu čaje a kávy, telefon, Wi-Fi, kabelová TV, samostatná sprcha, vířivka, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Stravování
Polopenze nebo All inclusive.
Program All Inclusive: 10.00 do 22.00 h. Americká snídaně a večeře o 5 chodech, obědy a-la-carte, francouzské stolní víno (do sklenice nebo karafy), místní alkoholické nápoje (pivo a míchané nápoje) a nealkoholické nápoje (sladké nápoje, minerální voda do sklenice), káva/čaj odpoledne.
Sport a zábava
Za poplatek nabízené externími společnostmi : posilovna, windsurfing, plachtění, šnorchlování, parasailing.
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.