STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ocean Beach Resort & Spa

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ocean Beach Resort & Spa

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Tento luxusní hotel se nachází v malebném prostředí, jen asi 2 km od centra Malindi. Skládá se z tuctu bungalovů zasazených do udržované exotické zahrady. Od letiště v Mombase je vzdálen přibližně 125 km.

.
Pláž

Stojí přímo na krásné, široké písečné pláži s oddělenou soukromou hotelovou částí s lehátky a slunečníky zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, 2 restaurace: Restaurace Dunes s výhledem na oceán, která podává místní a mezinárodní kuchyni v době oběda, a Victoria (otevřená pouze v době večeře), která nabízí fúzní menu mezinárodní kuchyně. Dále 2 bary: Dunes Bar na pláži (09:00-18:00) a Finch Hattons otevřený denně od 08:00 do nočních hodin s nabídkou širokého výběru vín, lihovin a koktejlů. K dispozici jsou 2 sladkovodní bazény, z nichž jeden má oddělenou dětskou část. Osušky, lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Za poplatek: směnárna, služba hlídání dětí, prádelna.

Internet

V celém hotelu včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.
Catering

Snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje k večeři se platí zvlášť. Možnost plné penze (obědy za příplatek, nápoje k obědu a večeři za příplatek).

.
Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje animace. Hotel má exkluzivní, dobře vybavené lázeňské centrum (za poplatek na místě). Dále za poplatek: golfové hřiště cca 3 km od hotelu, vodní sporty na pláži.

Webové stránky

www.oceanbeachkenya.com

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní a intimní hotel pro náročnější klienty. Bohatá nabídka lázeňských a wellness procedur je zárukou relaxace a odpočinku v příjemné, klidné atmosféře. Hotel vyniká také vynikající místní i mezinárodní kuchyní a jeho blízkost centra Malindi je velmi dobrou volbou pro poznávání této části Keni na vlastní pěst.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.