STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Eger - památky, termály, víno, zpěv

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Eger - památky, termály, víno, zpěv

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z nástupních míst, příjezd do Egeru, ubytování, večeře v penzionu, procházka po okolí.

2.den: Výlet do termálních lázní Egerszalók, sedmnáct vnitřních a venk. léčivých i zážitkových bazénů, vířivky a protiproudy, to vše s teplotou vody až 42°C. Největší atrakcí lázní je přírodní útvar tzv. "Solný kopec" (jako v Pamukkale). Odjezd na ubytování, po večeři návštěva vyhlášeného "Údolí krásné paní" - přes dvě stě vinných sklípků. V jednom z nich posedíme a ochutnáme několik vzorků místních výborných vín.

3.den: Prohl. historického centra Egeru s hradem, minaretem, arcibisk. palácem, tržnicí, bazilikou, možn. návštěvy Muzea marcipánu či výstupu na mina-ret. Odpoledne koupání v centrálních lázních.

4.den: Miskolc Tapolca. Netradiční zážitek z koupání v unikátních místních jeskynních termálních lázních o teplotě vody 29-35 °C.

5.den: Výlet k jezeru Tisza, které se vyznačuje bohatou flórou a faunou se vzácnými druhy různých vodních živočichů. Žije tady na 200 druhů ptáků, stejné množství vážek a 50 druhů sladkovodních ryb. Navštívíme čtyřpodlažní Ekocentrum na ploše 2.600 m2 a jeho stálé výstavy, promíta-cí místnost s technikou 3D a největší sladkovodní akvárium (735 000 litrů) v celé střední Evropě. Při návratu zastávka v termálních lázních Mezőkövesd.

6.den: Odjezd do ČR.

V ceně zájezdu je: ubytování hotel Bacchus Panzió***, doprava zájezd. autobusem, polopenze (snídaně formou bufetu, večeře servírovaná), delegát CK, pojištění úpadku CK.

V ceně zájezdu není: povinné kompl. cestovní pojištění (viz tabulka na str. 6), místní popl. cca 500 Ft/os/den nad 18 let, vstupy (ceny z roku 2023) - cca 30 000 Ft (1 950 Kč) + 10 €.

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:včasný nákup do 15.02. - 350 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 250 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.