STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Napfény

Maďarsko, Maďarsko, Balaton

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Napfény

Neoficiální popis ubytování

Balatontourist Camping Napfény: Pobyt 2 noci
Minimální délka pobytu

V termínu od 28.6. do 25.8. je minimální délka pobytu 4 noci. Kratší pobyty jsou pouze na vyžádání.

Balatontourist Camping Napfény

Balatontourist Camping Napfeny leží přímo u Balatonu v obci Révfülöp na severním pobřeží poblíž národního parku Balatonská vrchovina s unikátní přírodou bohatou na vyhaslé vulkány, rozpolcené skály, malá jezírka a stará selská stavení. Nabízí ubytování v komfortních mobilních domcích, vstup na pláž, dětský bazén, dětské písečné koupaliště u pláže, bohatou nabídku sportovních zařízení a ideální polohu k objevování okolní malebné přírody.

Ubytování

Hostům jsou k dispozici mobilní domky pro 4 až 6 osob typu Eurolux, Eurocomfort a Sun Cool. Ke standardní výbavě patří dvě ložnice - jedná s manželskou postelí a druhá se dvěma oddělenými postelemi, obývací pokoj se sedačkou, kterou lze rozložit a využít jako přistýlka pro další dvě osoby, vybavená kuchyně s mikrovlnou troubou, kávovarem, nádobím a ledničkou s mrazákem a terasa se zahradním nábytkem. Součástí výbavy je klimatizace, ložní prádlo, sklenice, talíře, hrnce, pánve, příbory, potřeby na úklid, odpadkový koš, odkapávač na nádobí, kanystr na vodu, otvírák na láhve a vývrtka. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky a toaletní potřeby.

Mobilní dům EUROCOMFORT (32 m²) leží 50 metrů od břehu a je vhodný pro 4 dospělé osoby a 2 děti nebo pro 5 dospělých osob. Před domkem je parkovací stání pro max. 2 auta.

Mobilní dům EUROLUX (40 m²) je luxusnější a nabízí více prostoru než mobilní dům Eurocomfort. Leží 50 metrů od břehu. Je vhodný pro 4 dospělé osoby a 2 děti nebo pro 5 dospělých osob. Před domkem je parkovací stání pro max. 1 auto

Mobilní dům SUN COOL (24 m²) je menší mobilní dům pro 4 dospělé osoby a 2 děti nebo pro 5 dospělých osob. Před domkem je parkovací stání pro max. 1 auto

Pláž

Hosté mají volný vstup na pláž, kterou tvoří široké upravené zatravněné plochy a písečné mini koupaliště s dětským bazénem. Podél břehu lemovaného skály vede dlážděná promenáda. Vstup do Balatonu je po čtyřech schůdkách. Balaton má většinou písčité dno s cca jednometrovou hloubkou přímo u břehu, proto je vhodná i pro rodiny s dětmi. Na pláži je pestrá nabídka občerstvení, půjčoven sportovních potřeb, odpočinkových ploch a sportovišť.

Bazény

V kempu je k dispozici dětský bazén se skluzavkou.

Sport a rekreace

Milovníci aktivní dovolené mohou využít volejbalové hřiště, mini fotbalové hřiště, vodní basketbal, minigolf, venkovní stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, trampolíny nebo půjčovny motokár, šlapadel, kajaků a potřeb pro paddleboarding a windsurfing. Rybařit lze pouze na vyznačeném místě.

Obchody a další služby

V kempu najdete obchod s potravinami, obchod se suvenýry a plážovými potřebami, restauraci a snack bar. Nechybí zde masážní salón a kadeřnictví. Hostům je dále k dispozici společenská místnost, sportovní a animační program pro děti a dospělé (v hlavní sezoně), umývárny, veřejné sprchy a prádelny, možnost platby kartou a WIFI.

Zvířata

Pobyt se zvířetem není v mobilních domech možný

Parkování

Před každým domkem je jedno nebo dvě parkovací místa (zdarma). Své vozidlo si můžete zaparkovat i na přilehlém parkovišti.

Okolí

Severní Balatonu je na rozdíl od jihu spíše kopcovitý. Pár minut cesty od kempu se rozkládá unikátní národní park Balatonská vrchovina, kterou tvoří několik pánvi. Pécselská pánev leží severně od Tihány a vyznačuje se zkrasovělými vápenci, které vytvařují plošiny a tabulové hory. Najdete zde i zbytky sopečné činnosti. Káliská pánev leží u obce Kapolcs a je lemována vyhaslými vulkány. Nachází se zde ruiny středověkých palácu a kostelů, malá jezírka v kráterech, rozpolcené skály Kamenného moře ve městě Szentbékkálla a malebná stará selská stavení. V národním parku je celkem 5 naučných stezek, které vedou mimo jiné k zajímavým památkám takovým jako je např. gotický hrad Sümeg, skanzen lidové architektury poblíž Tihany, nebo maďarské Versailles - zámek v Keszthely.

Za návštěvu dále stojí muzeum vysloužilé vojenské techniky Haditechnikai s vrtulníky, stíhačkou, tanky nebo obrněnými vozidly v obci Zánka, poklad severního břehu Balatonu poloostrov Szigliget se zříceninou obranného hradu ze kterého je krásný panoramatický výhledem na Balaton nebo historické město Veszprém s velkou zoologickou zahradou, muzeí a kulturními památkami.

Destinace

Obec Révfülöp leží na severním pobřeží v regionu Veszprém poblíž národního parku Balatonská vrchovina s unikátní přírodou bohatou na vyhaslé vulkány, rozpolcené skály, malá jezírka a stará selská stavení. Tato oblast je charakteristická kopcovitým terénem, historickými památkami, výborným vínem a dobrými podmínkami pro provozování vodních sportů a cyklistiky.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.