STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená a zájezdy léto 2023

Vyberte si zájezd pro vaši letní dovolenou u moře! Patříte mezi milovníky léta, slunce a pláží? Na nic nečekejte a rezervujte si vaši příští letní dovolenou včas.

U nás najdete nejvýhodnější first minute zájezdy, ke kterým se váže spousta výhod, jako jsou nízké rezervační zálohy, výrazné slevy z běžných cen zájezdů, děti zdarma, změna dovolené zdarma a mnoho dalších výhod.

Prozkoumejte širokou nabídku first minute zájezdů pro rok 2023 na dovolena.cz a vydejte se za teplem a sluncem k moři za nejlepší ceny. Tak kam to bude? Do Řecka, Španělska nebo třeba Turecka?

Vyberte si vaši letní dovolenou a zajistěte si zájezd včas. Do 31. 1. 2023 za ty nejvýhodnější ceny!

Každý si vybere.

  Nízké rezervační zálohy zájezdu

  Rezervujte si svůj pobyt včas! Rezervační zálohy first minut již od 990Kč/os.

  Výrazné slevy z cen zájezdu

  Rezervace včas se vyplatí. First minute zájezdy s výraznými slevami z běžné ceny!

  Změna již rezervovaného zájezdu?

  Jistě, zařídíme. U vybraných first minut zájezdů je změna u vaší rezervované dovolené zdarma.

  TOP destinace

  Řecko

  Řecko, země bohů. Nádherné pláže, azurové moře, antické památky a nádherná příroda. Výborná kuchyně, vlídná atmosféra a pohostinnost.

  Španělsko

  Země plná slunce a bohaté historie. Pohodová kultura, vynikající jídlo, úchvatná přírody. Historická města, živelné festivaly. ¡Vamos!

  Turecko

  Země, kde se střetává Evropa s Asií. Bílé pláže a luxusní resorty. Domov Istanbulu, města, kde se prolíná mystika minulosti s moderností.

  Tunisko

  Starověké Kartágo. Klenot Sahary. Pláže, moře, oázy, písečné duny, karavany s velbloudy a beduíny. Vůně koření a bohatá historie.

  Egypt

  Země na Nilu protkaná atmosférou dávných časů. Království faraónů, pyramid a chrámů. Nejbarevnější podmořský svět a bělostné pláže.

  Bulharsko

  Bulharsko, země bohaté kultury a domov jedné z nejkrásnějších pláží v Evropě, Slunečného pobřeží. Rilská jezera a divoká nespoutaná příroda.

  Portugalsko

  Nejzápadnější země Evropy nacházející se na Pyrenejském poloostrovu. Lisabon, Porto, portské víno a barevně uhrančivé exotické Azory.

  Kypr

  Kypr, kulturní i geografická syntéza Řecka a Turecka. Písečné pláže, azurové moře, lesy i hory. A Halloumi sýr, který se vyrábí pouze na Kypru.

  Chorvatsko

  Chorvatsko, jedna z nejvyhledávanějších destinací pro dovolenou. Prověřené pláže, národní parky a všudypřítomná pohoda a pohostinnost.

  Itálie

  Koupání v moři, lyžování na horách, krásná příroda, skvělá gastronomie, úchvatná historie a pro Itálii typická všudypřítomná pohoda.

  Malta

  Malta, to je 360 slunečných dní v roce. Malá ostrovní země se středověkými památkami, rozmanitou přírodou a romantickou atmosférou.

  Maroko

  Země vůní, písečných dun, zelených plání, koření a mátového čaje. Bohatá historie. volání muezínů, bazary hýřící všemi barvami světa.

  ŘECKO nejoblíbenější pobyty

  Stahuji data

  ŠPANĚLSKO nejoblíbenější pobyty

  Stahuji data

  TUNISKO nejoblíbenější pobyty

  Stahuji data

  EGYPT nejoblíbenější pobyty

  Stahuji data

  EMIRÁTY nejoblíbenější pobyty

  Stahuji data

  Plánujete letní dovolenou v exotice?

  Rádi byste vaši letní dovolenou trávili poznáváním exotických destinací? K nejoblíbenějším cílům exotických dovolených patří Dominikánská republika nebo Kuba. Dovolenou v prostředí zelených palem, bělostných pláží a průzračného moře zažijete také na Mauriciu, Maledivách, Seychelských ostrovech nebo Zanzibaru. Vydejte se po stopách Mayů v Mexiku, zažijte Safari v Keni nebo se vydejte do Thajska. Netradiční dovolenou zažijete také na Kapverdách nebo třeba v Ománu.