STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Varu by Atmosphere

Maledivy, Severní Male Atol

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Varu by Atmosphere

Neoficiální popis ubytování

Popis
Pátý přírůstek hotelové společnosti Atmosphere Core, která má na Maledivách celkem 8 resortů, rozdělených do 3 kolekcí, přivítal své první klienty v říjnu 2019! Ostrovní ráj s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE - Platinum Plus Plan.
Rychlý přehled
transfer - rychloloď prémiové ALL INCLUSIVE - Platinum Plus v ceně bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku přímý vstup na pláž ze všech beach vil maledivská pohostinnost Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
38 km od letiště v Malé v blízkosti skvělých potápěčských lokalit
Poloha
North Male Atoll, vzdálenost od letiště 38 km - transfer rychlolodí 40 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Resort.
Popis upoutávky 1
Letecký pohled.
Rozloha
délka cca 520 m, šířka cca 240 m.
Popis resortu
moderní resort v maledivském stylu najdete v severozápadní části North Male Atollu a je tak druhým prémiovým ALL INCLUSIVE resortem v celém Male Atollu (po sesterském resortu OBLU Sangeli). Okolní laguna a blízký domácí útes poskytují výborné podmínky pro šnorchlování a potápění. Resort Vám v rámci Platinum Plus nabízí víc než jen All Inclusive - dostanete jen prémiové značky, dobrá vína a vynikající jídla. 10 beach vil, 15 beach vil s bazénem, 29 water vil, 39 water vil s bazénem, 3 family vily, 8 family vil s bazénem a 4 water suite s bazénem. Všechny vybavené v kombinaci tradičního a moderního maledivského stylu.
Vybavení resortu
4 restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, dětský klub, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
beach villa (75 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, open air koupelna, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Beach vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky.
Popis zařízení 1
Beach vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stravování
formou Platinum Plus Plan - prémiové ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Pátý přírůstek hotelové společnosti Atmosphere Core, která má na Maledivách celkem 8 resortů, rozdělených do 3 kolekcí, přivítal své první klienty v říjnu 2019! Ostrovní ráj s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE - Platinum Plus Plan.
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil či suite.
Odkaz na WWW
https://www.varu-atmosphere.com/
www odkaz popis 1
VARU by Atmosphere
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, služby česky mluvícího delegáta na letišti v Male - 1.400 Kč za pár nebo 2.000 Kč za rodinu.
Letecky poznámka
Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.