STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Euroclub Hotel Qawra

4,4/10
4,4/10

Malta, ostrov Malta, Qawra

Recenze

Eduard, pobyt s rodinoučervenec 2017

Velmi průměrný až podprůměrný pobyt Rozhodně bych tento hotel nehodnotil jako 3*, protože kvalitou odpoívá nejméně 1*, možná ani to ne! Vnější bazén špinavy nedalo se v něm koupat. Velice zklamala strava, byla hodně špatná, zde nebylo k dispozici žádné maso ani ryby!

4,4/10

O hotelu

Euroclub Hotel Qawra

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do jednotlivých poschodí se hosté dostanou po schodech nebo mohou vyjet výtahem. Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například hotelový sejf, směnárna, restaurace, kavárna, bar a hospoda. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma).

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ventilátor a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Pokoje mají ledničku, televizi a sejf. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Díky velké nabídce sportovních a volnočasových aktivit se zde hosté nebudou nudit. Hosté mohou využívat krytý i venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Pro aktivní hosty je v nabídce fitness studio. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat polopenzi. Lze si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.