STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Club Almoggar Garden Beach

Maroko, Agadir

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Club Almoggar Garden Beach

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Agadir
Poloha
Hotel se nachází cca 28 km od letiště, přímo v centru Agadiru, nákupní možnosti, restaurace a bary v bezprostřední blízkosti hotelu.
Pláž
Přímo u hotelu široká písčitá pláž s pozvolným vstupem (oddělená od hotelu pobřežní promenádou). Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, několik barů, 3 ala carte restaurace, 2 venkovní bazény, dětský bazén, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, WiFi v lobby zdarma, obchod se suvenýry, kadeřnictví.
Ubytování
Standardní pokoje mají vlastní příslušenství (kouplena, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, minibar, trezor, balkon nebo terasu.
Za příplatek stejně vybavené pokoje s výhledem na moře.
Stravování
V ceně polopenze formou bufetu. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.
Sport a zábava
Denní animační program a večerní zábavní program pro dospělé i děti, dětské hřiště a miniklub, plážový volejbal, diskotéka, stolní tenis, kulečník.
Za poplatek: wellness centrum (masáže, pára, sauna), posilovna, vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.  
Informace
V ceně zájezdu je zahrnuta povinná pobytová taxa.

Pro vycestování do Maroka je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z destinace. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.