STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Canopy by Hilton Cancun La Isla - Erwachsenenhotel ab 18 Jahre

Mexiko, Cancún

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Canopy by Hilton Cancun La Isla - Erwachsenenhotel ab 18 Jahre

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. V hotelu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů V objektu je restaurace. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada. Nachází se zde také TV místnost a knihovna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma). Objekt nabízí vícejazyčný personál, službu hlídání dětí a pokojovou službu. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (zdarma) a projet se po okolí. Přednášky, prezentace nebo jednání se mohou konat v jednom z 3 konferenčních sálů.

Vybavení pokoje

Hosté se v hotelu budou cítit dobře díky komfortně vybaveným pokojům a vysoké kvalitě nabízených služeb. V pokojích je připojení k internetu, telefon a WiFi (za poplatek).

Sport/zábava

Objekt má bazén a venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole, golf, fitness studio, aerobik, spa a masáže. Objekt nabízí svým hostům také diskotéku a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.