STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hacienda Tres Rios Resort Spa & Nature Park

Mexiko, Playa del Carmen / Playacar

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hacienda Tres Rios Resort Spa & Nature Park

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Playa del Carmen
Poloha
Velké středisko leží uprostřed tropické vegetace Riviéry Maya na východním pobřeží Yucatán. Přímo vedle hotelu a skrz hotel teče malá říčka. 1,6km dlouhá písečná pláž nabízí každodenní zážitky. Také podmořský svět nabízí mnoho zajímavého a přímo vyzývá k potápění.
Pláž
přímo na pláži
Vybavení
Hotel kombinuje přírodní park plný krásné krajiny s kombinací stylové architektury, gurmánské kuchyně a zábavy pro všechny chutě. Jen pár kroků, můžete očekávat lesy národního parku Tres Rios a cenotes (podzemní prameny), s nádherně osvěžující vodou. Bez ohledu na to, které kuchyni dáváte přednost, možnosti jsou nekonečné v tomto středisku. Vyberte si z osmi restaurací s mezinárodní kuchyní, počínaje od restaurace formou bufetu po šest a la carter restaurací s mexickou, italskou a asijskou kuchyní a nabídkou mořských plodů / - a specialit na grilu a výborné pizzerie. V pěti speciálních barech jsou podávány chutné občerstvení a osvěžující nápoje a exotické koktejly.
Wellness: Ohromující prostor s bazény s jacuzzi, tři bazény a sluneční terasa Vás zvou na koupání a odpočinek na. Velké lázně na vysoké úrovni nabízejí nejrůznější druhy masáží a různých aplikací. Dopřejte si pauzu a budete léčit své tělo a duši. Pro děti a dospívající jsou v nabídce zajímavé programy.
Ubytování
Ubytování: Celkem 273 Junior suit je vybaveno vzácným mahagonovým dřevem a krásným nábytkem a nabízí opravdu luxusní atmosféru. Mají koupelnu, WC, fén, župany, klimtizace, kabelovou TV s plochou obrazovkou, CD a DVDE přehrávač, iPOD stanici, internetové připojení,trezor, mini bar, kávovar, žehlící set, sofa a balkone nebo terasu.
Stravování
Program all inclusive: zahrnuje snídaně, oběd, večeři formou bufetu, drobné občerstvení během dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, Časy a místa čerpání služeb určuje hotel.
Sport a zábava
Fitnes centrum, aktivity v Tres Rios park šnorchlování, kajak, jízda na kolech a výlety, procházky přírodním parkem apod. tenis, potápění, jezdectví, plachtění, golf v blízkosti.
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• transfery v cíli
• počet nocí, dle výběru
• stravování formou all inclusive
• česky hovořící asistence v destinaci
• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.