STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Itálie, Černá Hora, Chorvatsko z Civitavecchia na lodi Celebrity Constellation

Plavby, Středozemní moře

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Itálie, Černá Hora, Chorvatsko z Civitavecchia na lodi Celebrity Constellation

Neoficiální popis ubytování

Trasa plavby
Itálie, Černá Hora, Chorvatsko
Popis lodě

Výletní loď Celebrity Constellation byla postavena v roce 2002 ve Francii. Tato loď se chlubí elektrárnou plynových turbín a parní turbínou. V roce 2007 byl přidán i vznětový motor. Loď může plout na libovolné kombinaci plynových turbín a nafty. V přístavu si vyrábí elektrickou energii z nafty.

V roce 2007 byla Celebrity Constellation oceněna čtenáři jako jedna z nejlepších velkých výletních lodí. Od svého sestrojení se loď pohybuje v Baltském moři. V červnu a v červenci pluje k norským fjordům a k Severnímu mysu. Zbytek sezóny se nachází ve Středozemním a Černém moři. V zimě s ní můžete plout do Karibiku.

Výrobní cena Celebrity Constellation byla přibližně 350 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 90.940Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 975Maximální počet pasažérů: 2.170
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - hlavní restaurace San Marco, exkluzivní Luminae pro hosty The Retreat®, Blu pro hosty AquaClass®, dále italská Tuscan Grille, Sushi on Five s japonskými pokrmy, Le Petit Chef s jedinečným konceptem stolování, Mast Grill a další Bary a kavárny - např. Martini Bar and Crush, Rendezvous Lounge, Café al Bacio & Gelateria, The Spa Café, Oceanview Café, vinotéka Cellar Masters, Sunset Bar Celebrity divadlo - je předním místem živých vystoupení na palubě, zachovává si pohodlnou, intimní atmosféru, přináší zajímavé produkční show (např. Rock City), krásné hudební aranže a komedie Dueling DJs Silent Disco Casino - nabízí sofistikovanou a podmanivou atmosféru, naleznete zde více než 2000 hracích automatů a více než 150 stolních her Wellness areál Canyon Ranch SpaClub s Perskou zahradou, která se nachází v srdci lázní a je rájem pro smysly Solarium - rekreační část pouze pro dospělé, s klasickým bazénem, vířivkami i barem s nabídkou čerstvých ovocných šťáv nebo oblíbených drinků Kosmetický salón Fitness centrum - vybavené posilovacími a kardio stroji značky Technogym Hřiště na míčové sporty např. pro pickleball, lukostřelba Běžecká dráha Umělecká galerie, knihovna Karetní salónek, internetová kavárna Konferenční centrum Videoherna Dětský klub Fun Factory Klub pro mládež Xclub Teen
Hodnocení lodě
5
Cena zahrnuje
Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, zmrzlina. Nápoje: voda a čaj z automatů v bufetové restauraci. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Stravu mimo loď a stravování ve speciálních restauracích. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 18 USD/osoba/noc, pro hosty tříd Concierge a AqaClass: cca 18,5 USD/osoba/noc, pro hosty třídy The Retreat: cca 23 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)2. den,Livorno, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 19:00)3. den,Portofino, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 19:00)4. den,Relaxační den na moři5. den,Neapol, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)6. den,Messina, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)7. den,Brindisi, Itálie, (připlutí: 10:00 | odplutí: 19:00)8. den,Kotor, Černá Hora, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)9. den,Split, Chorvatsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)10. den,Zadar, Chorvatsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)11. den,Ravenna, Itálie, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.