STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Arvena Park ****

Německo, Bavorský les, Bavorské Alpy, Nürnberg

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Arvena Park ****

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Tento hotel pochází z roku 1986. Objekt má 242 pokojů. Je zde úschovna zavazadel. Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet (za poplatek). Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Objekt nabízí vícejazyčný personál a pokojovou službu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo. V jednom z 15 konferenčních sálů se mohou konat konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

V pokojích je ústřední topení, kuchyň a koupelna. Je možné požádat o přistýlku. Vybavení pokojů zahrnuje televizi. Komfortně vybavené koupelny mají vanu. V hotelu jsou nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.

Sport/zábava

V objektu je velký výběr různých sportovních aktivit, například: jízda na kole/horském kole, fitness studio, aerobik, sauna a parní lázeň. Lze zprostředkovat také tenis a minigolf. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.