STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Steigenberger Hotel Köln

Německo, Rýn/Mosel/Ahr/Lahn/Saar, Severní Porýní-Vestfálsko, Köln

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Steigenberger Hotel Köln

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel má 305 pokojů. Je zde úschovna zavazadel. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Je zde TV místnost. K nabídce patří i vícejazyčný personál. Přednášky, prezentace nebo jednání se mohou konat v jednom ze 7 konferenčních sálů.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení, obývací část a koupelnu. V pokojích je dvoulůžková postel. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje telefon, televize a WiFi (zdarma). Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. V koupelnách je kosmetické zrcátko.

Sport/zábava

Díky bohatému sportovnímu a zábavnímu programu se zde hosté nebudou nudit. Hosté mohou odpočívat na terase. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například fitness studio, gymnastika a aerobik. V objektu lze navštívit také diskotéku a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi a plnou penzi. Lze si objednat snídaně. Na přání je možné připravit bezlepková jídla a vegetariánská jídla Objekt nabízí také drobné občerstvení. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při kterém mohou hosté sledovat přípravu jídel.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.