STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kulturhotel Fürst Pückler Park

Německo, Sasko, Saské Švýcarsko a Krušné hory, Bad Muskau

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kulturhotel Fürst Pückler Park

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel pochází z roku 2009. Objekt má 90 pokojů. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a kavárna. Je tady také hezká zahrada. Je zde knihovna. Hosté, kteří přijeli svým autem, mohou (zdarma) využít parkoviště (záleží na aktuální obsazenosti parkoviště). Objekt nabízí vícejazyčný personál, transfer-servis a pokojovou službu. Hosté mohou využít zdarma shuttleservis. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf a pracovní stůl. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří telefon, televize, rádio a WiFi (zdarma). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout. K dispozici je také vysoušeč vlasů a župan. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

Hosté mohou odpočívat na terase. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. jízdu na kole/horském kole. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a jóga. V hotelu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, parní lázeň, kosmetický salon a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

V objektu si mohou hosté objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.