STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Essener Hof

Německo, Rýn/Mosel/Ahr/Lahn/Saar, Severní Porýní-Vestfálsko, Essen

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Essener Hof

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Apartmánový hotel pochází z roku 1883. Objekt hostům nabízí celkem 114 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. V hotelu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. Apartmánový hotel nabízí celou řadu zařízení pro handicapované. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, snídaňový salónek a bar. Jsou zde i různé obchody. Je zde TV místnost. Jízdní kola lze nechat v úschovně kol. Dále je možné využít vícejazyčný personál, pokojovou službu, budící službu a prádelnu. Nachází se zde business prostory (business centrum) s dataprojektorem, faxem, projektorem, flipchartem s fixy a kopírkou. Při obchodních záležitostech je možné využít sekretářských služeb.

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. Je možné rezervovat i oddělené ložnice. Je možné požádat o přistýlku. Je tady sejf. Na pokoji je telefon, televize a WiFi. Některé pokoje jsou bezbariérové. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů. V koupelnách najdou hosté výběr z několika typů ručníků. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například fitness studio a aerobik. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

V apartmánovém hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze a plná penze. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit vegetariánská jídla. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Na výběr jsou nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a mezinárodní značky.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.