STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Za nejkrásnějšími místy Norska - letadlem

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Za nejkrásnějšími místy Norska - letadlem

Neoficiální popis ubytování

abstract

Oslo | Lillehammer | Romsdalen | cesta Trolů | fjord Geiranger | Dalsnibba | Jostedalsbreen | Briksdalsbreen | Sognefjord | Borgund | Oslo

Program zájezdu
1. den: Odlet do Osla, metropole Norska.  

2. den: Dopoledne pěší prohlídka centra města (známá radnice, královský palác, hlavní třída Karl Johan Gatan, parlament, opera, individuální volno. V odpoledních hodinách lodičkou (není v ceně) plavba na ostrov Bygdoy – návštěva známých muzeí severských mořeplavců (bájné lodi FRAM a KON TIKI), odpoledne odjezd do malebného městečka na břehu jezera Mjosa do Gjøviku. Večeře. 

3. den: Lillehammer, známé městečko ze zimních olympijských her. Ze skokanského můstku je krásný výhled na okolní krajinu. Přejezd zemědělskou krajinou Gudbrandsdalen mezi pohořím Romsdalen a četnými vodopády. Závratné serpentiny pověstné cesty Trollů, soutěska Gudbrandsjuvet, trajekt přes Norddalsfjord a dále zastávka u fjordu Geiranger, jež je nejslavnější přírodní atraktivitou a jeho návštěva patří k vrcholným zážitkům při každé cestě do Skandinávie.

4. den: Cesta ke druhému největšímu norskému ledovci Jostedalsbreen - modrý led s bublinkami. Panoramatická cesta horami a trajekt Manhiller - Fodnes přes mohutný Sognefjord do malebného Laerdalského údolí, při dostatku času krátká zastávka u nejznámějšího dřevěného kostela v Borgundu.

5. den: Romantickým údolím Hallingdal dojezd přes Honefoss do Osla, metropole Norského království malebně rozloženého v závěru stejnojmenného fjordu v jižní úrodné části Norska. Návštěva jednoho z nejznámějších míst Osla, Frognerův park se zajímavými sochami mistra Vigelanda, návštěva Holmenkollen, areál známý ze zimních olympijských her, ze skokanského můstku je nádherný výhled na město a fjordy. Odjezd na letiště, odlet do ČR.
Fakultativní služby
příplatek za jednolůžkový pokoj od 6390 Kč 
příplatek za 3 večeře: 4290 Kč (nutno objednat nejpozději 1 měsíc před odjezdem)
Sleva pro dítě do 12 let: 3500 Kč
Informace
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob. Doporučujeme dokoupení večeří (dvouchodové menu nebo bufetové stoly, nejpozději 1 měsíc před odjezdem). Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.

Sleva na přístýlce pro dítě do 12 let: 3500 Kč.
Důležité upozornění: Každého účastníka zájezdu žádáme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále norské hotely přecházejí na bezhotovostní platby (CASH FREE), což v praxi znamená, že hotely nepřijímají hotovost. Za služby lze platit pouze platební kartou. Týká se i vstupů do objektů, kde většinou nelze již platit v hotovosti.
Cena zahrnuje
letenku Praha – Oslo – Praha vč. tax a příplatků (s přestupem)
4 noclehy v hotelech *** se snídaní
1 večeře ( 2.den)
přepravu autokarem dle programu
trajekty v Norsku
služby průvodce

Cena nezahrnuje: vstupy do muzeí a jiných objektů (cca. 400 NOK).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.