STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nejkrásnější místa Tyrolska

Rakousko, Tyrolsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Nejkrásnější místa Tyrolska

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Pěkný rodinný hotel Krone*** s tradicí od 15.stol. se nachází v centru půvabné alpské obce Matrei am Brenner v údolí Wipptal, v nadm. výšce 1000 m, 20 km od Brennerského průsmyku, mezi Stubaiskými a Tuxskými Alpami. Vybavení hotelu - restaurace, útulný hotelový bar, kulečník, stolní tenis, Wi-Fi, relaxační část se saunou a slunečnou terasou (v ceně zájezdu, denně od 16-20 po předch. vyžádání), krásná zahrada s posezením, vinný sklep. Vybavení pokojů - kompletní soc. zařízení, TV-SAT, telefon, fén, trezor. V ceně ubytování je také slevová karta Wipptal - neomezené využití vlaků a autobusových linek v celém údolí.

Program zájezdu:

1.den: Ráno odjezd z ČR, večer příjezd na ubytování v rakouském Tyrolsku.

2.den: Nejdříve krátce zastavíme u proslulého skokanského můstku Innsbruck-Bergisel (každoroční Turné čtyř můstků). Návštěva renesanční perly Tyrolu - zámku Ambras, obklopeného krásnou zámeckou zahradou, který je úzce spjatý s osobou arcivévody Ferdinanda II. Odpoledne prohlídka skanzenu tyrolských selských usedlostí v Kramsachu. Nakonec cesta autobusem kolem "tyrolského moře", jezera Achensee, až na konec malebného údolí Falzthurntalv pohoří Karwendel - odpočinek na chatě nebo možnost procházky malebnými loukami v panenské přírodě.

3.den:Výlet do proslulého horského střediskaIschgl pod vrcholy horských skupin Silvretta a Verwall. Lanovkou až do výšky 2750 m k hranici se Švýcarskem s impozantními výhledy na alpskétřitisícovky. Jízdenka Schmugglerticket nám umožní i návštěvu Švýcarska, a to unikátní dvoupatrovou lanovkou do švýcarské bezcelní zóny Samnaun.

4.den. Navštívíme sídlo společnosti Swarovski s proslulým, nevšedním světem křišťálů Kristallwelten. Vstoupíme do stříbrného dolu ve Schwazu s důlním vláčkem. Na závěr technická rarita - návštěvnické centrum stavby nejdelšího na světě, 64 km dlouhého Brennerského úpatního železničního tunelu.

5.den: Celodenní výlet do Jižního Tyrolska v Itálii. Prohlídka půvabného centra města Bolzano, proslulého nejen díky legendárnímu "ledovému muži" Ötzimu. Možnost výjezdu moderní lanovkou-funitelem na plošinu Rennon a dále historickou úzkorozchodnou železnicí do Collalba s nenáročnou procházkou k Rittenským zemským pyramidám (přírodní zajímavost), cestou výhledy na Dolomity. Cestou zpět na hotel se zastavíme v Brixenu, který si každý Čech spojuje s pobytem Karla Havlíčka Borovského.

6.den: Volný den pro řidiče. Vlakem na celodenní návštěvu tyrolské metropole Innsbrucku - městské centrum se známou Zlatou stříškou, františkánský kostel s hrobkou císaře Maxmiliána a mnohé další. Odpoledne návštěva Alpské zoologické zahrady, jedné z nejvýše položených zoologických zahrad v Evropě - přístup k ní je unikátní pozemní lanovkou (projekt světoznámé architektky Zahy Hadid). K večeru odjezd domů.

7.den: V ranních hodinách příjezd zpět do ČR.

V ceně zájezdu je: 5x ubytování ve 2lůžkových pokojích, doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze (bufetové snídaně s regionálními produkty a 3chodová večeře se salátovým bufetem a dezertem), slevová karta Wipptal, průvodce CK, pojištění proti úpadku CK.

V ceně není: vše, co není v ceně, dále povinné komplexní cest. pojištění (katalog str. 6), místní poplatek 2 €/os/den, vstupy do objektů, lanovky, jízda úzkorozchodnou železnicí do Collalba - celkem cca 130 € (ceny v roce 2023).

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: včasný nákup do 15.02. - 500 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 300 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Klientům vlastní dopravou (min. 3 noci) a skupinám (min. 2 noci) zajišťujeme ubytování na vyžádání (mimo termíny našich autobus. zájezdů).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.