STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Fodele Beach & Waterpark Holiday Resort

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Fodele Beach & Waterpark Holiday Resort

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Fodele
Poloha
Areál hlavní budovy a několika vedlejších budov ve svahu se nachází v letovisku Fodele, cca 3 km od centra s restauracemi, bary a obchody. Nedaleko hotelu se nachází autobudová zastávka (cca 300m). Mezinárodní letiště Heraklion je od hotelu vzdáleno cca 30 km.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky  na pláži zdarma. Při vstupu do vody mohou být místy oblázky.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, lobby, bar, restaurace, restaurace s dětskou částí, bazén, bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště, aquapark a vodní prvky pro nejmenší, obchod. Leáhátka a slunečníky u bazénu zdarma. Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), SAT/TV, klimatizací, telefonem, lednicí a trezorem. Za příplatek pokoje typu Sun s výhledem na moře (vybavení a dekorace ve žlutých tónech), pokoje typu Flamingo - prostornější pokoj s obývací částí (vybavení a dekorace ve stylu plameňáků) a vanou v koupelně, pokoje typu Zebra - prostornější pokoj s obývací částí (vybavení a dekorace ve stylu zebry) a vanou v koupelně nebo pokoje Vintage - prostornější pokoj s obývací částí (vybavení a dekorace ve vintage stylu) a vanou v koupelně. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (07:00 - 11:00), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (18:30 - 21:30) formou bufetu. Snack a lehké občerstvení během dne u bazénu (10:00 - 18:00). Kávu, čaj a zákusky (16:30 - 17:30ú. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem (10:00 - 23:00). Možnost povečeřet v a la carte restauraci (po předchozí rezervaci).
Sport a zábava
zdarma stolní tenis, fitness, minigolf; za poplatek: sauna, wellness, biliard a vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků 
* transfery v destinaci 
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování dle uvedeného rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* službu delegáta
* pojištění dle zákona č. 159/99 Sb. 
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu). Výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.