STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Leptos Panorama

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Leptos Panorama

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Daratsos
Poloha
Moderní hotelový areál hlavní budovy a několika bungalovů v udržované zahradě se nachází v letovisku Daratsosm, cca 5 km od centra Chanie. Mezinárodní letiště Chania je od hotelu vzdáleno cca 25 km. Autobusová zastávka u hotelu.
Pláž
Písčito oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu, oddělena místní komunikací. Mořské dno může být místy kamenité, doporučujeme obuv do vody. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, osušky zdarma.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, lobby, bar, restaurace, a la carte restaurace, bazén, dětské hřiště, minimarket, konferenční místnost, internetový koutek. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu, včetně pokojů, zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), klimatizací, telefonem, SAT/TV, minichladničkou, trezorem. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s bočním výhledem na moře či Deluxe pokoje (umístěné ve vedlejší budově). Všechny pokoje mají terasu nebo balkon.
Stravování
Snídaně. Za příplatek je k dispozici all inclusive, které zahrnuje snídaně (07:15 - 10:30), obědy ( 12:30 - 15:00) a večeře (19:00 - 21:30) formou bufetu. Lehké občerstvení a snack během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem. Možnost povečeřet v a la carte restauraci, po předchozí rezervaci.
Sport a zábava
Večerní animační programy, řecký večer, dětské hřiště. V rámci all inclusive tenisové kurty, stolní tenis, jóga, pilates, fitness; za poplatek SPA.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků 
* transfery v destinaci
* 7/10/11/14 noclehlů - dle smlouvy o zájezdu 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* službu delegáta
* pojištění dle zákona číslo 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu), výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezony kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.