STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Poľovník: Wellness pobyt

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Poľovník: Wellness pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Hotel Poľovník

Hotel Polovnik je součástí Demänovské Doliny v Nízkých Tatrách, turistické a cyklotrasy vedou v bezprostřední blízkosti areálu hotelu. Atraktivita místa je i protože, že Polovník leží 1 km od letní bobové dráhy a lyžařského areálu Žiarce a pouhých 7 km od lyžařského střediska Ski Jasná na Chopku. Hotel je určen těm, kteří mají v oblibě menší a tišší zařízení. Atmosféru vnitřního klimatu dotváří lobby bar s recepcí v mysliveckém stylu s klavírem a příjemným posezením u krbu. V prostorách hotelu se nachází dětský koutek, úschovna kol/lyžárna. Bezplatné parkoviště je přímo před hotelem a je hlídané kamerovým systémem. Turistické trasy začínají v blízkosti hotelu a ať už plánujete navštívit Demänovské jeskyně, zdolat Chopok, jen se projít po přírodě. V blízkosti hotelu lze využít služeb největších aquaparků na Slovensku a mnoha adrenalinových atrakcí.

Ubytování

Hotel nabízí pohodlné ubytování v 11 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s moderním zařízením s celkovou kapacitou 24 pevných lůžek. K dispozici je i pokoj pro handicapované hosty. Pět pokojů má balkon. Součástí základního zařízení všech pokojů je moderní koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Ve všech pokojích naleznete pohodlný nábytek, lednici, televizi se satelitním příjmem a bezdrátový přístup k internetu zdarma.

Gastronomie

Hosté mohou stolovat v typické slovenské restauraci Koliba Bystrina, která podává řadu slovenských jídel a číšníci jsou zde oblečeni v tradičních krojích. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu nebo à la carte. Stylová slovenská Koliba Bystrina nabízí svým hostům nejen gurmánské speciality z nejkvalitnějších surovin od lokálního dodavatele z Ekofarmy Važec, ale také příjemné posezení v letním období na terase. Pochutnáte si zde na skvělém mase, čerstvém pstruhu z Demänovky či haluškách.

Wellness

Wellness hotelu nabízí odpočinek nejen v parních saunách ale také v infrasauně, finské sauně a bylinkové sauně. Římskou parní saunu ocení zejména alergici, neboť vzduch není nasycován přírodním olejem. Předností naší finské sauny jsou atraktivní saunová kamna, která automaticky zvlhčují prostor přenášením lávových kamenů z prostoru kamen do měděného kotlíku s vodou, a tím zajišťuje ustálenou vlhkost prostoru. Můžete si dopřát dokonalé prokrvení svého těla s hydromasážními tryskami a vzdušným gejzírem ve whirlpool bazénu či prokrvení chodidel pomocí kamenů v Kneippově lázni. Pro saunové labužníky nechybí ochlazovací bazén. Pobyt ve vitálním světě si v závěru zpříjemníte na teplých lehátkách nebo v našem tepidáriu. Tuto proceduru zatraktivňuje efekt zrcadlení, který navozuje atmosféru vlnění na stropě. Během pobytu v našem wellness si můžete objednat různé druhy masáží - klasickou masáž, sportovní masáž, relaxační masáž, baňkování, masáž lávovými kameny.

Hotelové služby a vybavení

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí s 24hodinovou službou. Wellness zóna, venkovní dětské hříště, prolézačky, trampolína

Zvířata

Pobyt s domácími mazlíčky není možný.

Parkování

Zajištěno zdarma u hotelu.

Destinace

Demänovská dolina - Jasná patří v současnosti mezi nejnavštěvovanější místo Nízkých Tater a k nejhezčím koutům Slovenska. Vděčí za to jistě známým jeskyním a svahům Chopku, který je rájem pro milovníky lyžování.

Také turistické možnosti jsou zde neobyčejně bohaté. Údolím prochází celá řada značených tras a kromě nich je zde i síť procházkových cest. Jasná byl původně název horní části Demänovské doliny a později se rozšířil na její další části. V současnosti má rozsáhlé ubytovací a stravovací kapacity a také lanovky a lyžařské vleky, které vás přiblíží k vrcholům Nízkých Tater. Mezi turisty nejnavštěvovanější patří Chopok (s lyžařským areálem) a Ďumbier. Horní částí protéká říčka Demänovka a Zadná voda. Najdete zde i rozsáhlé morény s krásným Vrbickým plesem a Lukovým plieskom. Tam, kde se pak obě říčky ponoří pod zem, vytvářejí světoznámý systém jeskyní, z niž jsou zpřístupněny Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody.