STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Izvir

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Izvir

Neoficiální popis ubytování

Poloha
příjemný hotel se nachází v regionu bohatém na minerální prameny známými svými léčivými účinky na srdeční a cévní onemocnění, nemoci ledvin a močových cest, revmatické onemocnění a poruchy trávení. Termální resort se pyšní více než 130letou tradicí a je jedním z mála zdravotních center v Evropě, kde se snoubí 4 léčivé činitele - minerální a termální voda, léčivé bahno, mírné podnebí a 253 slunných dnů v roce. Region také nabízí množství vinných stezek a s tím spojené odhalování vinného bohatství zdejšího kraje. Pro sportovce je k dispozici tenisové centrum s krytou halou, fitness centrum, minigolf, hřiště na plážový volejbal a nedaleko se nacházejí i dvě golfová hřiště.
Koupání
termální komplex Terme Radenci zahrnuje 10 bazénů s termální minerální i obyčejnou ohřívanou vodou (vnitřní bazény vč. plaveckého a dětského bazénu, letní venkovní bazénová část).
Vybavení
hotel Izvir je propojen s hotelem Radin, v komplexu je hostům k dispozici klimatizovaná restaurace a lobby bar. Termální komplex s 10 bazény, saunový svět.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, klimatizace, TV-SAT, minibar, telefon, rádio, trezor, fén. Některé pokoje s balkonem. Stravování: polopenze formou švédského stolu.
Další služby
Ubytování s polopenzí formou švédského stolu.
Speciální nabídka
Vstup do bazénů termálního komplexu ZDARMA. Ranní gymnastika a vodní fitness ZDARMA. 1x vstup do saunového světa (do 15 hod) ZDARMA. Pitná kúra minerální vody Radenska ZDARMA. Zapůjčení županu po dobu pobytu (pro dospělé osoby) ZDARMA.
Vstup do hotelových bazénů v celý příjezdový i odjezdový den ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Parkování ZDARMA.
Doprava
Vlastní. Vzdálenost z Brna 350 km, z Prahy 510 km.
Poznámky
Minimální délka pobytu 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. V místě pobytu se hradí pobytová taxa 2,50 €/os/noc a registrační poplatek 2,50 €/os pobyt. Zapůjčení dětské postýlky 7 €/noc.
Plánované uzavírky bazénů: Vnitřní termální bazén: 2.4.-5.4.2024. Venkovní termální bazén: 15.4.-17.4.2024, 16.9.-18.9.2024. Dětský bazén: 20.5.-22.5.2024. Vnitřní plavecký bazén: 1.7.-3.7.2024.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.