STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Andalusie V Době Adventu Z Vídně

Španělsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Andalusie V Době Adventu Z Vídně

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
1. den:  Odlet z Vídně do Malagy, krátký transfer do střediska Torremolinos na pobřeží Costa del Sol, ubytování. Večeře v hotelu. Nocleh.
2.den: Odjezd autokarem do hlavního města provincie Malaga – krásného historického a moderního města, kde si mj. můžete prohlédnout středověkou pevnost Gibralfaro, hradby Alcazaba, zbytky římského divadla, katedrálu, náměstí Plaza de Merced. Po prohlídce města volno k vlastnímu poznávání či návštěvě adventních trhů. Návrat do hotelu. Večeře v hotelu. Nocleh.
3. den: Celodenní výlet na prohlídku jednoho z nejkrásnějších měst Andalusie – Granady (mj. katedrála, Královská kaple, uličky Albaicínu), fakultativně možnost návštěvy arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, poté volno s možností procházky městem, návrat zpět do hotelu. Večeře v hotelu. Nocleh.
4.den : Celodenní výlet na Gibraltar – prohlídka britské kolonie, nejjižnějšího místa evropského kontinentu. Na programu je mj. krátká prohlídka města, následuje projížďka místními minibusy (není v ceně) na skály Gibraltaru, při které si můžete prohlédnout celé město i jeho okolí z vyhlídkové terasy a dále navštívit jeskyni San Miguel a obdivovat přírodní rezervaci opiček. Po skončení projížďky je volno s možností procházky městem, posezení v některé z mnoha restaurací nebo výhodné nákupy na obchodní třídě. Večeře v hotelu. Nocleh.   
5.den: Individuální volno. Možnost procházek po plážových promenádách v Torremolinos či individuálního výletu do nedalekého hlavního města provincie Malaga. Pozdě odpoledne odjezd na letiště. Ve večerních hodinách odlet do Vídně.
6. den: Po půlnoci přílet do Vídně.
Fakultativní služby
Příplatek za jednolůžkový pokoj 5 990 Kč
Prohlídka a vstupné do Alhambry a zahrad Generalife 1 390 Kč (nutné objednat nejpozději 1 měsíc před odletem, později či na místě nelze)
Prohlídka Gibraltar 990 Kč.
Sleva 2 000 Kč za osobu na přistýlce.
Informace
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.
Vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny. Doporučujeme počítat s částkou cca 70 EUR na vstupy.
Pro vstup na Gibraltar je nutný platný cestovní pas.
Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.
Důležité upozornění: Žádáme, aby klienti při zakoupení dodali potřebné pasové údaje, které jsou třeba ke vstupu do Alhambry.
Cena zahrnuje
4 ubytování v hotelu **** s polopenzí • leteckou přepravu Vídeň-Malaga-Vídeň včetně tax a příplatků • transfery do/z hotelu na letiště • dopravu autokarem během výletů • služby průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.   Cena nezahrnuje: případné další vstupy, jízdné místní dopravou

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.