STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Barcelona

Španělsko, Pevnina

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Barcelona

Neoficiální popis ubytování

1. den

Odlet z Prahy, přílet do Barcelony, katalánské metropole na břehu Středozemního moře. Prohlídku města začneme i ikonické katedrály Sagrada Familia, která v sobě nese celoživotní odkaz geniálního architekta Antonia Gaudího. Výstavba začala v roce 1882 a do dnešního dne pokračují stavební práce na jejím dokončení, které je plánováno na rok 2026. Pokračovat budeme nejkrásnější a nejslavnější třídou města Passeig de Grácia. Zastavíme se u nejvýznamnějších ukázek modernismu architektů v čele s geniálním Antoni Gaudím, Josepem Puig i Cadafalchem, Luisem Domenech Montanerem - Casa Batlló, Casa Ametller, Casa Milá (La Pedrera). Následuje procházka po historickém středu města - Placa Catalunya - Katalánské náměstí, nejznámější ulice La Rambla - s pouličními umělci a živými sochami až k památníku Kryštofa Kolumba, přirozenou branou k La Barcelonetě, přímořské čtvrti se sportovním přístavem plným jachet. Individuální volno, ubytování v hotelu.

2. den

Snídaně, celodenní prohlídka města pokračuje v historickém centru s dominantou nádherné katedrály Santa Eulalia, náměstí Sant Jaume, starý Královský palác, spletí uliček až ke kostelu Santa Marie del Mar ve čtvrti El Born. Doporučujeme nenechat si ujít možnost návštěvy úžasného L´Aquárium - jednoho z nejvýznamnějších mořských akvárií v Evropě, s 22 samostatnými vodními nádržemi reprezentujícími ukázky podmořského života snad všech vodstev světa. Hlavním lákadlem je 80 metrů dlouhý prosklený tunel, kde můžete pozorovat bohatý podmořský život Středozemního moře. Naším dalším doporučením jak využít individuální volno je návštěva "Poble Espanyol - španělské vesnice", jedinečného skanzenu (z roku 1929) na úpatí vrchu Montjuic, kde jsou představeny jednotlivé regiony Španělska od bílých a něžných andaluských uliček po vznosnou gotiku bohaté Kastilie, doplněno menšími obchůdky. Návrat do hotelu.

3. den

Snídaně, volný den v Barceloně k návštěvě muzeí - muzeum Pabla Picassa, Námořní muzeum, muzeum Katalánského umění, muzeum - galerie Joana Miró, či nezapomenutelné vědecké muzeum CosmoCaixa. Možnost procházek po tomto krásném městě u Středozemního moře, projížďka lodí přístavem, Arc de Triomf a městský park Ciutadela, Placa d´Espanya, Palau Nacional, olympijský stadion na vrchu Montjuïc či interiéry Sagrada Familia nebo Parc Güell, abychom jmenovali alespoň ta nejznámější místa. Návrat do hotelu.

4. den
Snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.
Cena zahrnuje - program A
 • 3 ubytování v hotelu ***,
 • 3 snídaně,
 • leteckou přepravu - Praha/ Barcelona /Praha,
 • kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti,
 • letištní taxy a poplatky,
 • transfer do/z hotelu,
 • služby českého průvodce,
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje - program A
 • cestovní pojištění včetně storna zájezdu,
 • odbavené zavazadlo do 20 kg 1700 Kč,
 • předpokládaná částka na vstupy cca 70 EUR,

 • fakultativní služby, pobytová taxa, místní doprava,
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Obecný popis

Láká Vás návštěva Barcelony, která je hlavním městem autonomního Katalánska? Zaleťte si s námi na pár dní do Barcelony, která oplývá mnoha krásami, bohatou architekturou a nese v sobě mimo jiné odkaz jednoho z největších umělců své doby - geniálního architekta Antoni Gaudího. V Barceloně můžete obdivovat hned několik jeho originálních staveb, které vás na chvíli vytrhnou z reality a nechají unést do říše symbolů a snů. V tomto městě najdete i mnoho dalších památek, zajímavostí, slunný přístav, paláce, nákupní třídy i tradiční čtvrtě. K posezení lákají romantické restaurace a bary. Toto úžasné město Vás vytrhne ze všech starostí všedních dní.

Ubytovaní
Ubytování je zajištěno v Barceloně v hotelu *** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce.
Stravování
Snídaně
Povinné poplatky na místě
pobytová taxa

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.