STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Heliomar Palmeras

Španělsko, Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Puerto Rico

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Heliomar Palmeras

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Apartmánový komplex pochází z roku 1988. 88 apartmánů nabízí příjemné ubytování. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel, hotelový sejf, restaurace, kavárna, bar a fax. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Vybavení pokoje

Pokoje mají obývací část a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná rozkládací pohovka. Také je zde sejf a minibar. V pokoji je také kuchyňský kout s ledničkou. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon a televize. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Komplex nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Komplex má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. U bazénu je bar s drobným občerstvením. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například tenis a solárium. Zábavní program pro děti i dospělé má v apartmánovém komplexu na starost animační tým. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.