STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Be Live Experience Lanzarote Beach

7/10
7/10

Španělsko, Kanárské ostrovy, Lanzarote, Costa Teguise

Recenze

Vladimir, pobyt s partnerem/kouúnor 2019

All in all the hotel is well situated and maybe we had just bad luck. We spend just nights basically in the hotel so it is sufficient and with bigger rooms it might be very good for families. I was really angry with the initial cleaning and with the state of the room once we get in for the first time but I would like to believe that this was just a rare mistake.

6,3/10
Emanuel, pobyt s partnerem/kouzáří 2012

7,8/10

O hotelu

Be Live Experience Lanzarote Beach

Neoficiální popis ubytování

Poloha
Na východním pobřeží ostrova, 15 km od letiště, v letovisku Costa Teguise.
Vybavení objektu
Hotel nabízí v několika propojených 3 podlažních budovách celkem 237 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, bar, dětský klub (děti 4 - 12 let), služby prádelny. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících klimatizovaný), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel připravuje animační programy pro děti i dospělé.
Dvoulůžkový pokoj
Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení na internet, telefon, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon má výhled na bazén. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Pokoj Superior
Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, navíc je zde integrovaný kuchyňský kout. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Pokoj Superior s výhledem na moře Club
Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji. Navíc je zde integrovaný kuchyňský kout, kávovar, exkluzivní místa v restauraci a pozdní check-out (dle dostupnosti). Maximální obsazenost - 2 osoby (starší 18 let).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci Timanfaya. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne. Za příplatek je možné doobjednat all inclusive Premium, který zahrnuje konzumaci značkových alkoholických nápojů.
Sport
V hotelu je posilovna, na pláži nabídka vodních sportů (windsurfing, potápění, surfování). Golfové hřiště Golf Costa Teguise se nachází cca 4 km od hotelu.
Obchody
V blízkosti hotelu jsou různé obchůdky, restaurace a bary.
Pláž
Hotel se nachází přímo u pláže Las Cucharas.
Internetové stránky
www.thbhotels.com
Informace k ubytování a pobytu
informace/cs/vseobecne-informace/informace-k-ubytovani-a-pobytu/

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.