STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

THB Gran Playa

Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

THB Gran Playa

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Can Picafort
Poloha
Hotel se nachází na severu ostrova v těsné blízkosti centra střediska Can Picafort. Nákupní možnosti, restaurace, bary nedaleko od hotelu. Pobřežní promenáda přímo před hotelem cca 50m. Autobusová zastávka cca 100 m. Letiště Palma de Mallorca je od hotelu vzdáleno cca 65 km.
Pláž
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 100 m, lehátka a slunečníky za poplatek.
Vybavení
Hotel má čtyři patra, nabídne vstupní halu s 24 hod. recepcí, výtahy, hlavní restauraci, lobby bar, v areálu bazén pro dospělé, terasa na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na vratný deposit. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Parkování u hotelu není možné.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard jsou vybaveny vlastní koupelnou (vana nebo sprchový kout, fén), telefonem, klimatizací, menší ledničkou, SAT/TV, trezor za poplatek, s balkonem s výhledem do okolí (může být na bazén).
Stravování
Snídaně, za doplatek možnost polopenze (nápoje v ceně pouze ke snídani).
Sport a zábava
Pravidelně večerní zábavná přestavení. Menší fitness posilovna, relaxační místnost. Vířivka/jacuzzi, wellness služby může být zpoplatněno, rezervace předem na recepci.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 2,2 €/osoba/den pro hotely a apartmány 1*, 2*, 3*; cca 3,30 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4* a apartmány 3*+; cca 4,40 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* a apartmány 4*, 4*+ dle oficiální kategorie ubytovacího zařízení). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.